Drogeria

Pro Nature – codzienne małe kroki w kierunku ekologii

Piątek, 30 października 2020
W dzisiejszym świecie wszyscy już mamy świadomość, jak ważne dla środowiska są nasze codzienne wybory związane z kupowaniem środków czystości. Warto jednak wciąż przypominać o tym, co jeszcze możemy robić, aby pozostawić po sobie jak najmniejszy ślad na naszej planecie.
Tabletki do zmywarki Somat Pro Nature

Dzięki skutecznej formule opartej w 94% na składnikach pochodzenia naturalnego tabletki do zmywarki Somat Pro Nature sprawiają, że naczynia są czyste i lśniące. Ponadto tabletki są zapakowane w wodorozpuszczalną folię i nie zawierają substancji zapachowych, a ich opakowanie pochodzi w 100% z recyklingu.

Pojemność i rekomendowana cena detaliczna:
Somat Pro Nature 36 – 21,99 zł
Somat Pro Nature 54 – 29,99 zł


Płyn do mycia naczyń Pur Pro Nature

Inspirowany naturą płyn do mycia naczyń Pur Pro Nature zawiera składniki w 95,5% pochodzenia naturalnego, a jego butelka nadaje się w 100% do recyklingu. Ponadto płyn nie zawiera substancji zapachowych.

Pojemność i rekomendowana cena detaliczna:
Pur Pro Nature 500 ml – 4,49 zł


Koncentrat płynu do szyb Clin Pouch

Koncentrat płynu do szyb Clin Pro Nature zawiera 99,9% składników pochodzenia naturalnego i zapewnia czystość oraz połysk bez smug. Ponadto opakowanie koncentratu zawiera o 91% mniej plastiku w porównaniu do butelki Clin 500 ml.
Pojemność i rekomendowana cena detaliczna:
Clin Pro Nature 250 ml – 6,49 zł  


Płyn do szyb Clin Pro Nature

Płyn do szyb Clin Pro Nature zawiera 99,9% składników pochodzenia naturalnego. Butelka płynu pochodzi w 100% z recyklingu, w tym 50% z social plastic. Clin Pro Nature pozwala cieszyć się idealnie czystymi i lśniącymi szybami przy jednoczesnej trosce o środowisko.

Pojemność i rekomendowana cena detaliczna:
Clin Pro Nature 500 ml – 6,49 zł


Płyn do czyszczenia powierzchni Bref Bathroom Pro Nature

Dzięki skutecznej formule opartej w 99,9% na składnikach pochodzenia naturalnego płyn do czyszczenia Bref Bathroom Pro Nature usuwa kamień oraz brud ze wszystkich powierzchni łazienkowych. Wykorzystanie odnawialnych surowców pochodzących ze zrównoważonej uprawy zmniejsza negatywny wpływ na środowisko. Ponadto butelka płynu pochodzi w 100% z recyklingu, w tym 25% z social plastic.
Pojemność i rekomendowana cena detaliczna:
Bref Bathroom Pro Nature 750 ml – 10,99 zł

HENKEL_PRONATURE_KUCHNIA.jpg

Żel do toalet Bref Pro Nature

Dzięki specjalnej recepturze zapobiegającej osadzaniu się kamienia, zawierającej w 90% składniki pochodzenia naturalnego, żel do toalet Bref Pro Nature utrzymuje czystość toalety w sposób przyjazny dla środowiska. Butelka pochodzi w 50% z recyklingu.

Pojemność i rekomendowana cena detaliczna:
Żel do toalet Bref Pro Nature 700 ml – 7,99  zł


Zawieszki do toalet Bref Pro Nature

Opakowanie zawieszki toaletowej Bref Pro Nature jest przyjazne dla środowiska, ponieważ plastikowa zawieszka i karton pochodzą w 100% z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia.
Pojemność i rekomendowana cena detaliczna:
Bref Pro Nature 1x50 g – 6,99 zł
Bref Pro Nature 2x50 g – 10,99 zł
Bref Pro Nature 3x50 g – 13,99 zł

HENKEL_PRONATURE___AZIENKA.jpg


*Podane ceny są jedynie cenami rekomendowanymi, finalną cenę ustala dystrybutor.tagi: Pro Nature , środki czystości , ekologia , tabletki do zmywarki , płyn do mycia naczyń , zawieszki do toalet , żel do toalet ,