Wiadomości

Nie żyje Leszek Wertejuk, prezes zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”

Czwartek, 22 października 2020
Nadeszła przykra informacja z Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. W czwartek odszedł Leszek Wertejuk, prezes zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”.
Z głębokim żalem żegnamy Leszka Wertejuka – Prezesa Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. w Lublinie” – czytamy w informacji wystosowanej przez pracowników Fabryki Cukierków „Pszczółka” oraz Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

Prezes „Pszczółki” był doświadczonym menedżerem w branży spożywczej, absolwentem Politechniki Lubelskiej w Lublinie. Z Fabryką Cukierków „Pszczółka” związany był od 2013 roku, w którym rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży i marketingu. Dwukrotnie został też powołany na stanowisko Prezesa Zarządu „Pszczółki” (2015, 2020). W tym czasie przeprowadził inwestycje budowy nowego zakładu Fabryki Cukierków „Pszczółka” w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Lublinie.

W czasie pracy w „Pszczółce” w sposób sumienny i oddany wypełniał swoje obowiązki i troszczył się o rozwój firmy, jak i pracowników. Współpracownikom oraz wszystkim, którzy znali Leszka Wertejuka, będzie bardzo brakować Jego mądrości, pogody ducha i wiary w sukces. Żonie Elżbiecie, synowi Piotrowi oraz całej Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.” – czytamy dalej na stronie spółki.
Źródło: Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.

tagi: Leszek Wertejuk , Fabryka Cukierków , Pszczółka , przemysł spożywczy ,