Kategorie produktów

Znamy datę Innovation Day 2020

Środa, 15 lipca 2020 HURT & DETAL Nr 07/173. Lipiec 2020
Już 27 października zapraszamy na Innovation Day – wydarzenie, podczas którego eksperci z sektora FMCG, Retail, Packaging i Logistics będą debatować na temat zmian i innowacyjności na rynku. Zostaną poruszone kwestie kierunku rozwoju sektora FMCG, e-commerce, retailu, rynku opakowań oraz nowych technologii w logistyce i składowaniu. Tego dnia za pośrednictwem kanału SpożywczaTV zostanie również wyemitowane uroczyste ogłoszenie wyników 3. edycji konkursu „Złote Innowacje FMCG & Retail”.

 
Bezpłatna rejestracja na wydarzenie na stronie www.innovation-day.pl 
 

 
Innovation Day 2020, to wyjątkowe wydarzenie B2B składające się z dwóch części: konferencyjnej i uroczystej prezentacji liderów innowacyjności.
 
Część konferencyjna odbędzie się w formie paneli dyskusyjnych, wystąpień eksperckich i prezentacji poświęconych innowacyjności w sektorze spożywczym, retailu i dystrybucji. Poprowadzą ją eksperci i praktycy, skupiając się na nowych technologiach, innowacyjnych produktach FMCG, nowoczesnym retailu, łańcuchu dostaw, czy opakowaniach. Poznamy również trendy w sektorze spożywczym, unikalne produkty i nowoczesne rozwiązania handlowe. Dowiemy się też jaka jest rola innowacji w rozwoju polskiego i światowego retailu.

Część druga wydarzenia, to ogłoszenie wyników konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail.
Złote Innowacje FMCG & Retail – to największy na polskim rynku konkurs konsumencki, wyłaniający najbardziej innowacyjne produkty FMCG i rozwiązania retail. Nagradzane są produkty i usługi, które w ostatnim roku rewolucjonizowały podejście do zakupów, uatrakcyjniały rynek spożywczy czy poprzez innowacyjność bezpośrednio wpływały na zachowania konsumentów.

tagi: Innovation Day 2020 , Złote Innowacje FMCG & Retail ,