Wiadomości

Konkurs "Kuchnia Marzeń z Gellwe" rozstrzygnięty!

Poniedziałek, 06 lipca 2020
Gellwe to polska marka, która od ponad 30 lat dostarcza swoim klientom propozycje doskonałych przysmaków na każdy dzień. Receptury Gellwe przygotowują prawdziwi mistrzowie kulinarni, a to – w połączeniu z najwyższą jakością, zaangażowaniem i miłością do jedzenia – wpływa na wysoką jakość produktów. Gellwe ceni czas swoich klientów, dlatego podpowiada, jak pyszności przygotować szybko i bez wysiłku. Marka ogranicza dodatki chemiczne zastępując je naturalnymi, oferuje receptury szybkie i łatwe w przygotowaniu oraz ciągle poszukuje nowych smaków i aromatów.
Od ludzi dla ludzi – tym już od ponad 30 lat kieruje się Gellwe, dbając o swoich miłośników, nie są więc zaskoczeniem interesujące konkursy, których marka jest inicjatorem. Ostatni z nich, „Kuchnia Marzeń”, w którym klientki i klienci mogli wygrać kuchnię IKEA o wartości 12 000 zł oraz 25 000 nagród gwarantowanych w postaci akcesoriów kuchennych, przyciągnął całą rzeszę zainteresowanych. Wystarczyło kupić dowolne produkty marki Gellwe za minimum 15 złotych, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wziąć udział w konkursie.

Przekazanie nagrody głównej, a więc kuchni o wartości 12 000 zł, odbyło się w sobotę 04.07.2020r. w IKEA Warszawa Janki. Laureatką konkursu została Pani Marlena Oleszkiewicz z miejscowości Świecie k. Bydgoszczy. tagi: gellwe, foodcare, konkurs, ikea, kuchnia,