Z rynku FMCG

Ptasie Mleczko® o smaku Pina Colada – limitowane letnie pianki

Środa, 13 maja 2020 HURT & DETAL Nr 05/171. Maj 2020
Lato to okres, kiedy mamy dużo energii, a także moment, kiedy poszukujemy nowych egzotycznych smaków i źródeł orzeźwienia. Odpowiadając na te wakacyjne potrzeby, marka E.Wedel stworzyła limitowany smak pianek Ptasie Mleczko® – Pina Colada. Kultowy przysmak w tropikalnym wydaniu dostępny jest w sklepach od końca kwietnia.
Obecnie w stałym portfolio pianek Ptasie Mleczko® znajduje się 7 podstawowych smaków. Oferta w sezonie letnim została wzbogacona o nowy wariant – smak Pina Colada. Dobrze znany przysmak w sezonowym wydaniu docenią głównie wielbiciele egzotycznych kompozycji. To idealnie wyważone połączenie soczystego ananasa z kremowym kokosem, tworzy słodką, a jednocześnie orzeźwiającą propozycję. W najnowszym wariancie smakowym nie brakuje również czekoladowego akcentu. Pianki Ptasie Mleczko® o smaku Pina Colada oblane zostały oryginalną, wedlowską czekoladą białą.

Tropikalny klimat jest widoczny również na opakowaniach nowych pianek Ptasie Mleczko®, które zdobią kolorowe tukany. Nowa szata graficzna została zaprojektowana przez młodą polską ilustratorkę - Adę Buchholc. Dzięki stałej współpracy marki E.Wedel z artystami każde opakowanie pianek cechuje się wyjątkowym design’em. W zeszłym roku wszystkie warianty przeszły niesamowitą metamorfozę uzyskując niepowtarzalne wzory, które przykuwają wzrok i bazują na ptasich motywach.


tagi: Ptasie Mleczko®, Pina Colada, limitowane letnie pianki, E.Wedel,