Handel w czasie pandemii

Prasa handlowa jest w tym czasie bardzo potrzebna

Poniedziałek, 27 kwietnia 2020
Oprócz podstawowych zasad bezpieczeństwa, takich jak stosowanie płynów do dezynfekcji czy noszenie maseczek w ostatnim czasie wprowadziliśmy godziny dla seniorów - od 10 do 12.
Początkowo ludzie nie bardzo chcieli się dostosowywać do tych zasad. Był to troszeczkę ciężki czas. W tym momencie już sobie poradziliśmy z tym kłopotem. Nie jest to dla nikogo sytuacja komfortowa, ale sytuacja się już unormowała, a klienci przywykli do panujących zasad. Zmieniły się nawyki zakupowe. Klient jest bardziej ostrożny, uważa by zachować odpowiednią odległość od innych osób. 
Problem mamy z rękawiczkami, mimo że dostępność się poprawia to ceny poszybowały w górę. Z kolei jeśli chodzi o dostępność innych produktów – to wszystko zaczyna wracać do normy. Dwa tygodnie temu było gorzej, teraz zatowarowanie przebiega bez problemów. Zaczynają również przyjeżdżać przedstawiciele, jest coraz lepiej. Prasa handlowa jest w tym czasie bardzo potrzebna, zresztą jak zawsze. To z niej pozyskuję istotne informacje branżowe. Uważam, że zawsze trzeba być na czasie, poznawać nowinki i sytuacje na rynku – jest to bardzo pomocne. Staram się w miarę możliwości sięgać po magazyn Hurt & Detal – mimo tylu lat doświadczenia czytam artykuły i wciąż się uczę. 
 
Ewa Maćkowska, Właścicielka sklepu w Wieczfni Kościelnej

tagi: Ewa , Maćkowska , Wieczfnia , Kościelna , sklep , komentarz , epidemia , koronawirus ,