Kategorie produktów

Kasa za terminale

Środa, 08 kwietnia 2020 HURT & DETAL Nr 04/170. Kwiecień 2020
Nowa akcja promocyjna dla przedsiębiorców – nawet do 600 zł wprost na konto! Aby dostać premię wystarczy używać kasy fiskalnej Novitus z terminalem płatniczym PayTel.
Novitus uruchomił dużą akcję promocyjną „Kasa za terminale”, skierowaną do wszystkich przedsiębiorców kupujących urządzenia fiskalne tej marki. Każdy, kto zakupi kasę fiskalną Novitus i dobierze do niej terminal płatniczy PayTel w ramach Programu Polska Bezgotówkowa, uzyska specjalną premię w wysokości 200 zł za każdą promocyjną parę urządzeń. W programie można zgłosić nawet 3 takie pary, a więc zgarnąć razem maksymalnie 600 zł. Pieniądze są przelewane bezpośrednio na konto firmowe uczestnika promocji. Przedsiębiorców czeka minimum formalności, aby zdobyć te wartościowe nagrody. Wystarczy przygotować kilka danych, m.in. numery urządzeń i nazwę sprzedawcy kasy oraz wypełnić prosty formularz na stronie www, a następnie poczekać na weryfikację i przelew na konto.

Każdy przedsiębiorca przystępujący do Programu Polska Bezgotówkowa może zainstalować w swojej firmie do 3 terminali płatniczych. Wystarczy połączyć z nimi 3 urządzenia fiskalne Novitus, aby zakwalifikować się do wypłaty maksymalnej dostępnej premii. Mogą to być zarówno drukarki, jak i kasy fiskalne Novitus. Co istotne, do pary z nowym terminalem można dobrać nie tylko nowo nabyte urządzenie fiskalne, lecz także to zakupione przed ogłoszeniem promocji.  Ważne, aby ich zakup odbył się po 1 lipca 2019 r. Na skorzystanie z tej wyjątkowej premii przedsiębiorcy mają czas tylko do 30 czerwca 2020 r.

Zachętą do wzięcia udziału w promocji nie powinna być jednak wyłącznie premia. Pamiętajmy o wygodzie obrotu bezgotówkowego i przede wszystkim o bezpieczeństwie takich transakcji pod kątem sanitarnym. W trudnym okresie pandemii płatności bezgotówkowe powinny być standardem w każdym punkcie handlowym oraz usługowym. Terminal płatniczy eliminuje bezpośredni kontakt z pieniędzmi oraz skraca czas obsługi klienta, co ma wielki wpływ na bezpieczeństwo kasjerów i kupujących.

Dzięki rozwiązaniom technologicznym Novitus opracowanym wspólnie z firmą PayTel, każdy terminal i PIN Pad współpracujący z fiskalnymi kasami online tej marki jest dotykany wyłącznie przez klientów. Kasjer obsługuje go tylko przez system kasy. Rozwiązanie POWER-DUO, promujące nowy sposób współpracy PIN Padów z urządzeniami fiskalnymi ma także wiele dodatkowych zalet. Między innymi połączenie tylko jednym kablem USB, bez dodatkowych zasilaczy. Użytkownik nie musi już martwić się dodatkową konfiguracją PIN Pada. Wystarczy, że połączy go z kasą online i urządzenie jest gotowe do przyjmowania płatności bezgotówkowych. PIN Pad może współpracować z każdą kasą online marki Novitus, zatem jeśli zajdzie potrzeba podpięcia go do innej kasy w sklepie, nie będzie wymagana dodatkowa konfiguracja – urządzenie jest gotowe do pracy bezpośrednio po podpięciu. PIN Pad obsługuje transakcje bezgotówkowe zarówno w formie zbliżeniowej, jak i w tradycyjny sposób – po włożeniu karty do terminala płatniczego.

Inwestycja w rozwiązanie POWER DUO, czyli w kasę fiskalną z dedykowanym PIN Padem, w ramach Programu Polska Bezgotówkowa, to wiele korzyści. W tym przypadku użytkownik PIN Pada przez rok nie płaci za jego użytkowanie.  Po zakończeniu programu może on zdecydować się na dalsze jego używanie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Koszt dzierżawy samego urządzenia jest nawet o połowę niższy niż wynajem tradycyjnego terminala, który średnio wynosi ok. 30-40 zł miesięcznie. Cena za wynajem PIN Pada zaczyna się już od 16 zł miesięcznie bez minimalnej prowizji w wysokości 30 zł. Do tego dochodzi jeszcze gwarantowana premia w ramach akcji „Kasa za terminale”, wystarczy zakwalifikować się do Programu Polska Bezgotówkowa i wypełnić prosty formularz na stronie internetowej.

Więcej na stronie: www.kasazaterminale.pltagi: terminale płatnicze , kasy sprzedażowe , technologie , Novitus ,