Wiadomości

Wpłata dla firm – bezpieczny sposób wpłaty gotówki z utargu

Piątek, 13 marca 2020
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, kilka razy dziennie, w dogodnym miejscu i czasie – taką możliwość wpłaty utargu na konto bankowe udostępnia Euronet Polska.

Usługa wpłaty dla firm ułatwia przedsiębiorcom obsługę utargów w gotówce, jednocześnie gwarantuje pełne bezpieczeństwo środków, dzięki monitoringowi przebiegu transakcji i przeliczaniu gotówki przez maszynę. Pracownik firmy, która współpracuje z Euronet Polska, otrzymuje identyfikacyjną kartę, której może użyć w dowolnym wpłato-bankomacie sieci i po wpisaniu PINu wpłacić utarg. Każda firma, która korzysta z usługi otrzymuje codziennie raport z danymi osoby wpłacającej, wartością wpłaty oraz informacją na temat lokalizacji, w której została przeprowadzona operacja. Wpłacone środki księgowane są na rachunku bankowym następnego dnia roboczego.

e1.jpg
Do dyspozycji jest ponad 3000 wpłato-bankomatów w całej Polsce, znajdujących się w najbardziej uczęszczanych miejscach, w których prowadzona jest sprzedaż produktów i usług - galeriach i pasażach handlowych.

tagi: euronet, polska, wpłata, gotówka, usługi, bankomaty, bankomat,