Personalia

Marcin Majchrzak General Managerem w Haier Group Poland

Czwartek, 13 lutego 2020
Haier Group Poland ma nowego General Managera. Z początkiem lutego stanowisko to objął Marcin Majchrzak. Pokieruje on polskim oddziałem, który specjalizuje się w dystrybucji AGD marek Haier, Candy i Hoover. Marcin Majchrzak zastąpił na tym stanowisku Daniela Malaka, który awansował w strukturach firmy.
Marcin Majchrzak ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku Zarządzanie i Marketing, następnie w ramach studiów podyplomowych Przywództwo Strategiczne w Harvard Business School.
Pracę dla Haier Group rozpoczął z dniem 1 lutego 2020 r. Wcześniej był m. in. Dyrektorem ds. Rozwoju Klientów i Członkiem Zarządu w Nestle Waters Polska, Vice Prezesem ds. Sprzedaży i Marketingu Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A., Dyrektorem Sprzedaży w Tchibo odpowiedzialnym za region Eastern Europe, czy National Key Account Managerem w Masterfoods Polska.
Podczas całej, 20 letniej kariery zawodowej zajmował strategiczne stanowiska odpowiadając za rozwój firm w Polsce bądź w ramach struktur międzynarodowych i zarządzając wieloosobowymi zespołami ludzi.

„Haier to największy producent sprzętu gospodarstwa domowego na świecie już od 11 lat. Cieszę się z podjętej współpracy. Mam nadzieję, że innowacyjność i doskonała jakość produktów Haier, Hoover i Candy w połączeniu z odpowiednią strategią rynkową sprawią, że produkty z grupy Haier staną się równie popularne w Polsce” - powiedział Marcin Majchrzak.

Dotychczasowy zarządzający spółką - Daniel Malak - objął stanowisko Dyrektora Regionu i będzie odpowiedzialny za kraje skandynawskie, bałtyckie oraz Ukrainę.tagi: Marcin Majchrzak, Haier Group Poland,