Konkursy

Żywiec Zdrój startuje z loterią promującą produkty z bohaterami „Krainy Lodu 2”

Czwartek, 06 lutego 2020
1 lutego ruszyła ogólnopolska akcja promocyjna marki Żywiec Zdrój pod hasłem „Weź wodę, wygraj nagrodę”. W loterii paragonowej biorą udział produkty z linii Żywiec Zdrój Niegazowany opatrzone etykietami z bohaterami kinowego przeboju dla dzieci „Kraina Lodu 2”. Wśród nagród znajdują się zabawki licencyjne od firmy Hasbro® oraz komplet bonów o łącznej wartości 20 000 zł do wykorzystania na rodzinne wyjazdy. Sprzedaż promocyjna potrwa do 13 marca.
„Weź wodę, wygraj nagrodę” to akcja promocyjna oparta na mechanizmie loterii paragonowej. Do udziału w loterii uprawnia zakup minimum dwóch produktów z linii Żywiec Zdrój Niegazowany z wizerunkiem postaci z filmu animowanego Kraina Lodu o pojemności 500 ml. Otrzymany paragon należy zarejestrować na dedykowanej stronie www.WEZwodeWYGRAJnagrode.pl. Paragon, na którym oprócz wody znajdzie się dowolna zabawka marki Hasbro® z serii „Kraina Lodu” lub „Kraina Lodu 2”, zwiększa szanse na wygraną aż dziesięciokrotnie. Losowanie nagród odbywać się będzie w systemie dziennym i tygodniowym oraz na zakończenie loterii. W codziennej puli nagród zaplanowano 10 zestawów zabawek z serii Pop Adventures od Hasbro®. Dodatkowo, co tydzień można wylosować jeden duży zamek Arendelle. Nagrodą główną jest komplet bonów o łącznej wartości 20 000 zł do wykorzystania na rodzinne wyjazdy.

Sprzedaż promocyjna potrwa od 1.02 do 13.03 br. i będzie wspierana kampanią reklamową on-line i materiałami POS w punktach sprzedaży.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie www.WEZwodeWYGRAJnagrode.pl.

Produkty z limitowanej serii „Kraina Lodu 2” marki Żywiec Zdrój dostępne są w szerokiej dystrybucji w opakowaniu o pojemności 500 ml.


tagi: Żywiec Zdrój, loteria promująca, „Krainy Lodu 2” ,