Technologia

Ekonomiczna drukarka etykiet ułatwi organizację pracy w każdym miejscu

Czwartek, 14 listopada 2019
Brother Polska wprowadza na rynek nową, ekonomiczną drukarkę QL-600B. To urządzenie pozwala na szybkie drukowanie etykiet, identyfikatorów, naklejek z adresami i oznaczeń, aby ułatwić codzienną pracę wszystkim tym, którzy chcą lepiej zorganizować przestrzeń wokół siebie.
Drukarka etykiet Brother QL-600B wykorzystuje technologię druku termicznego, dzięki czemu nie wymaga uzupełniania tuszu. Wysoka wydajność pozwala na wydruk 44 etykiet na minutę oraz druk w wysokiej jakości 300x600 dpi. Urządzenie wykorzystuje taśmy etykiet o maksymalnej szerokości 62 mm, a dzięki kompatybilności z taśmami Brother DK Label gwarantuje, że druk będzie wyraźny i trwały. Drukarka posiada także wbudowany obcinak, które automatycznie odcina gotowe etykiety, zapewniając maksymalną wydajność oraz estetyczne wykończenie.

Dzięki kompatybilności z autorskim oprogramowaniem Brother P-Touch Editor przygotowanie projektów jest szybkie, intuicyjne i pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Program P-Touch Adress Book z kolei pozwala na wydruk kontaktów bezpośrednio z książki adresowej lub bazy danych. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows oraz macOS.

Kompaktowy rozmiar gwarantuje, że urządzenie zmieści się na każdym biurku. Brother QL-600B jest ekonomicznym, łatwym w wykorzystaniu urządzeniem, które ułatwi pracę niezależnie od tego gdzie będzie wykorzystywane.

Drukarka etykiet Brother QL-600B jest objęta 3-letnią gwarancją po rejestracji na stronie www.brother.pl. Więcej szczegółów na www.brother.pl.tagi: Brother Polska, ekonomiczna drukarka etykiet,