Kampanie i Promocje

Danonki w bajkowym świecie Disneya! Nowa kampania z postaciami animacji Toy Story 4.

Wtorek, 16 lipca 2019
Marka Danonki po raz pierwszy współpracuje z wytwórnią filmów Disney. Od lipca smakowite produkty marki Danonki dla dzieci – serki, koktajl mleczny, jogurt do picia i serki w saszetkach będą dostępne w opakowaniach z bohaterami Toy Story 4.
Czas na nową przygodę z Danonkami

Seria filmów Toy Story jest już niemal kultowa. Dzieci uwielbiają ją za bajkowy świat i wyjątkowe przygody, które pobudzają wyobraźnię, a dorośli doceniają niebanalny humor i możliwość powrotu wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Wkrótce będzie można obejrzeć nową historię Toy Story, ale bohaterowie animacji mogą już teraz towarzyszyć dzieciom w wakacyjnych aktywnościach. Dzięki współpracy Danone i Disneya postaci z Toy Story znalazły się na popularnych produktach Danonków.

Danonki z wizerunkami bajkowych postaci to gratka dla małych fanów animacji. Promocja obejmuje Danonki łatwe do spożycia poza domem - w saszetkach, a także koktajl mleczny w wygodnej butelce, serki 115 g oraz jogurt do picia w wielopakach. Teraz można mieć ulubieńców z Toy Story zawsze przy sobie!

Animacja Toy Story to frajda nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Ich zachowanie uczy, co jest ważne w życiu, czym jest wierność i przyjaźń. Edukacyjną misję ma również marka Danonki - poprzez zabawę buduje u dzieci świadomość otaczającego ich świata - mówi Ewa Jakuć, kierownik marki

Pożywne Danonki zawsze pod ręką

Lato to czas spontanicznych wypadów za miasto, pikników i wycieczek rowerowych. Dla dzieci to również czas wytchnienia od szkoły, wakacyjnych przygód, które najczęściej odbywają się poza domem. Danonki świetnie sprawdzają się jako jedna z 3-4 zalecanych w diecie dziecka porcji produktów mlecznych. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz zawartość witaminy D i wapnia, tak ważnych dla prawidłowego rozwoju i wzrostu kości u dzieci, sprawiają, że Danonki spełniają rolę wartościowej przekąski między posiłkami.

O Danonkach

Danonki to produkty mleczne opracowane specjalnie z myślą o określonych potrzebach żywieniowych dzieci. Serki i jogurty Danonki są wzbogacone w witaminę D oraz wapń niezbędne w diecie dzieci ponieważ są potrzebne do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Danonki nie zawierają syropu glukozowo-fruktozowego, barwników*, sztucznych aromatów i konserwantów. To wartościowe przekąski dla dzieci dostępne w formie serków w kubeczkach, jogurtów pitnych u butelkach oraz jogurtów w wygodnych saszetkach.


* w zależności od wariantu smakowego barwa produktu może pochodzić z dodanych koncentratów pochodzenia roślinnego; szczegóły na opakowaniutagi: Danonki, Disney, kampania, animacja Toy Story 4,