Drogeria

Persil Discs - odkryj przełomową innowację na rynku!

Piątek, 12 lipca 2019
Persil Discs to pierwsze na rynku kapsułki do prania z 4 komorami o 4 połączonych właściwościach: usuwanie plam, blask, długotrwała świeżość i delikatność dla tkanin. Dzięki wysoce zaawansowanej opatentowanej technologii Persil Discs gwarantują najlepsze rezultaty prania.
W kontakcie z wodą żele w komorach Persil Discs rozpuszczają się błyskawicznie, uwalniając pełną moc podczas procesu prania. Ale co najważniejsze, innowacja Persil zapobiega użyciu zbyt dużej ilości środka do prania i oszczędza czas!

Poznaj właściwości nowych Persil Discs:
  1. Odpowiednio dobrane enzymy wnikają głęboko w tkaninę, usuwając nawet najbardziej uporczywe plamy
  2. Rozjaśniacz optyczny zapewniający ubraniom niepowtarzalny blask
  3. Zoptymalizowana kompozycja zapachowa z długotrwałym efektem świeżości 
  4. Najlepsze efekty prania połączone z wyjątkową dbałością o tkaninę
  5. Łatwość użycia i dozowania
Nowe Persil Discs wchodzą na rynek w nowym unikalnym kształcie, wskazującym na wysoką jakość produktu i przy szeroko zakrojonym wsparciu marketingowym.

Doświadczenie nowej dogłębnej czystości z innowacyjnymi Persil Discs będzie dostępne w dwóch wariantach: do prania białego oraz kolorowego.

Wprowadzeniu produktu na rynki wszystkich krajów Europy Środkowo-Wschodniej towarzyszyć będzie intensywna kampania telewizyjna i w Internecie, a także reklama prowadzona w punktach handlowych i dystrybucja próbek.

Ułatw sobie codzienne obowiązki i ciesz się idealną czystością z nowymi Persil Discs!tagi: Persil Discs, kapsułki do prania,