Wiadomości

Stokrotka w gronie najlepszych firm regionu lubelskiego

Poniedziałek, 24 czerwca 2019
Stokrotka Sp. z o.o. została laureatem Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2018. Firma otrzymała również nagrodę w konkursie Setka Kuriera 2018, który nagradza największe przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego.
W Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2018, organizowanym przez Dziennik Wschodni, Stokrotka zajęła III miejsce oraz została najlepszą firmą handlową w regionie lubelskim. Firma odebrała również statuetkę dla najlepszego przedsiębiorstwa, otrzymując III miejsce w konkursie Kuriera Lubelskiego „Setka Kuriera 2018”.

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny udało nam się znaleźć w zaszczytnym gronie najlepszych firm z regionu. Te nagrody są dowodem na to, że cały czas się dynamicznie rozwijamy, będąc doskonałą wizytówką województwa lubelskiego na arenie ogólnopolskiej. - podkreśla Mirosław Wawryszczuk, dyrektor sprzedaży i marketingu oraz członek zarządu Stokrotka Sp. z o.o.

Dziś Stokrotka to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych w Polsce, która cały czas systematycznie zwiększa liczbę swoich sklepów na terenie całego kraju. W 2018 roku Stokrotka przejęła sieć sklepów Aldik, a rok później sklepy działające pod szyldem Sano. W ubiegłym roku przychody firmy przekroczyły 2,8 mld zł. W sumie pod szyldem Stokrotki działa już w Polsce 600 sklepów różnych formatów i wielkości, w których pracuje ponad 10 000 pracowników.tagi: Stokrotka, Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2018,