Kampanie i Promocje

Kubuś zachęca – „Rusz się po nagrody!”

Środa, 05 czerwca 2019
W ramach akcji „Rusz się z Kubusiem” marka stale zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej. W tym roku Kubuś nagradza za ruch! „Rusz się po nagrody!”, to nowa akcja promocyjna, w ramach której przygotowano innowacyjną aplikację opartą o rozszerzoną rzeczywistość. Czekają w niej sportowe gry i wyzwania, za realizację których można wygrać niesamowite nagrody – w tym spotkanie z ambasadorem akcji – Krzychem Golonką!
Dzieci uwielbiają angażujące rozrywki, aktywne spędzanie czasu i niespodzianki! Dlatego Kubuś ma dla nich wyjątkową akcję, która łączy to wszystko. Promocja „Rusz się po nagrody” wraz z aplikacją, to kolejne działania akcji „Rusz się z Kubusiem”, w ramach której marka zachęca dzieci oraz młodzież do sportu i aktywności fizycznej, korzystając z najnowocześniejszej technologii.

Nowa aplikacja Kubusia to wyzwania od popularnego YouTubera Krzycha Golonki i Kubusia, a także sportowe gry w technologii AR (rozszerzonej rzeczywistości – ang. Augmented Reality).

Na zwycięzców czekają: spotkanie z Krzychem Golonką (główna nagroda w wyzwaniach), Play Station 4 Slim 1 TB w zestawie z Sony PS4 Kamera v2 oraz grą Just Dance 2019 (główna nagroda w grach sportowych) oraz deskorolki elektryczne, longboardy i karty podarunkowe Decathlon.
Nagrody do wygrania co miesiąc, w każdej z 3 rund!

Informacje o akcji można znaleźć w aplikacji konkursowej oraz na stronie https://ruszsieponagrody.kubus.pl.

Działania promocyjne będą prowadzone przy współpracy z influencerami oraz digitalowo: na YouTube, Tik Tok’u i w innych mediach społecznościowych oraz na stronach i portalach tematycznych.

Aplikację można pobrać: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maspex.kubus
Informacje i regulamin konkursu dostępny jest: https://ruszsieponagrody.kubus.pl/
Czas trwania akcji: 03.06.2019 r. – 31.08.2019 r.
Agencja reklamowa: Agencja K2


tagi: Kubuś, „Rusz się po nagrody!”,