Kampanie i Promocje

BEZ według Dziecięcych Standardów Kubusia

Środa, 13 marca 2019
Czasami „BEZ” oznacza… najlepiej. Właśnie to w nowej kampanii przedstawia Kubuś. Wszystkie produkty marki są zawsze bez konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego i bez barwników. To kolejny dowód na to, jak Kubuś spełnia Dziecięce Standardy.
Najnowszy spot Kubusia to kontynuacja kampanii prezentującej Dziecięce Standardy. Komunikacja skupia się na BEZpieczeństwie najmłodszych, które jest tak ważne dla marki, jak i dla każdego rodzica. Kubuś dba zatem o skład produktów, by były BEZ wszelkich niepotrzebnych dodatków. Nie znajdziemy w nim ani konserwantów, ani syropu glukozowo-fruktozowego, ani barwników.

Kubuś pokazuje, że tak jak dzieci lubią bawić się i stawiać czoła codziennym wyzwaniom bez ograniczeń, tak i produkty dla nich – najlepiej wybierać bez zbędnych dodatków. Produkty marki powstają specjalnie z myślą o dzieciach i mają maksymalnie proste składy, by spełniać Dziecięce Standardy i wymagania rodziców. Wszystko po to, by podkreślić, że to nie wszystko jedno, co piją najmłodsi.

Kampania emitowana jest w telewizji i w kinach, jest także wspierana działaniami digitalowymi.

Obejrzyj kolejny spot o Dziecięcych Standardach: https://youtu.be/46xJ-Ylq49M
Agencja reklamowa: Brainbox
Dom mediowy: Starcomtagi: BEZ, Dziecięce Standardy Kubusia,