Personalia

Nowe osoby w kadrze zarządzającej firmy „Herbapol-Lublin”

Środa, 24 października 2018
„Herbapol-Lublin” S.A., jeden z największych producentów herbat, dżemów i syropów, ogłasza transfery na kluczowe stanowiska zarządzające w firmie. Od początku października Dyrektor Marketingu została Anna Mrożewska. Stanowisko Dyrektora Handlowego objął Paweł Głowniak.
Anna Mrożewska z branżą marketingową związana jest od ponad 18 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w Polsce jak i zagranicą (Wielka Brytania, Szwajcaria), pracując dla wiodących firm z branży FMCG takich jak Gillette, Revlon, The Ales Group. Przez sześć lat związana była z Coca-Cola HBC, gdzie pełniła funkcję Dyrektor Marketingu, a następnie Dyrektor Strategicznych Projektów Biznesowych. Jako Dyrektor Marketingu w „Herbapol-Lublin” S.A. będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii marketingowo-komunikacyjnej spółki oraz wszystkich marek, jak również rozwój i promocję nowych produktów.

Na stanowisko Dyrektora Handlowego do zespołu dołączył Paweł Głowniak. Przez ostatnie 14 lat związany był z firmą Bakalland S.A., gdzie jako Dyrektor Handlowy odpowiedzialny był za sprzedaż krajową i zagraniczną na ponad 40 rynkach na całym świecie. Od 2013 roku był także Wiceprezesem Zarządu firmy. Uczestniczył również w procesach fuzji, jak m.in. ostatnie połączenie firmy Bakalland i Delecta. W „Herbapol-Lublin” S.A. odpowiadać będzie za strategię, organizację i zarządzanie całą krajową siecią sprzedaży.

„Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączają osoby z tak ogromnym doświadczeniem na rynku FMCG – zarówno krajowym, jak i zagranicznym. Jestem przekonany, że ich wiedza i wysokie kompetencje pozwolą nam na umocnienie wiodącej pozycji Herbapolu, zbudowanie skutecznej przewagi konkurencyjnej oraz osiągnięcie założonych celów biznesowych firmy” – mówi Evangelos Evangelou, Prezes Zarządu „Herbapol-Lublin” S.A.tagi: Herbapol-Lublin, Anna Mrożewska, Paweł Głowniak ,