Kategorie produktów

Wywiad z Łukaszem Rosińskim, Business Manager, Professional & Specialty Solutions, BASF Polska

Wtorek, 12 czerwca 2018 HURT & DETAL Nr 05/147. Maj 2018
Mrówki są widocznym problemem na zewnątrz i wewnątrz budynków – jak z nimi walczyć?

Mrówki tworzą duże społeczeństwa, w których życie jednostki jest całkowicie podporządkowane interesom kolonii. Owady, które jesteśmy w stanie zauważyć na powierzchni to zaledwie około 10% robotnic, których zadaniem jest zbieranie pożywienia. Stosując ogólnie dostępne insektycydy opryskowe pozbywamy się tylko tych widocznych mrówek, więc problem szybko wraca. Konieczne jest zatem zastosowanie produktu biobójczego, który zwalczy wszystkie robotnice, larwy i królową w mrowisku. Takim preparatem jest Fourmidor®. Skuteczne usunięcie mrówek zależy od dwóch czynników: profesjonalnego preparatu oraz prawidłowego zastosowania. W tym przypadku zachęcam do korzystania z usług wykwalifikowanych firm DDD.

Jak działa Państwa produkt?

Fourmidor to preparat w formie żelu, stworzony na bazie najskuteczniejszej substancji fipronil i słodkiej spadzi. Nasz produkt  wykorzystuje naturalne zachowania mrówek, które zanoszą go do gniazda i traktując jako pokarm – dzielą się nim, (trofalaksja). Wystarczy, że niewielka liczba mrówek przetransportuje Fourmidor do gniazda, a dociera on do wszystkich owadów w mrowisku i do królowej. Dzięki temu likwidowana jest cała kolonia. Stosując zaledwie 0,09 g/mkw. bezzapchowego dla człowieka preparatu – szybko, dyskretnie i bezopryskowo pozbywamy się problemu. Jest to ogromna zaleta w momencie, gdy zależy nam, aby zabieg nie rzucał się w oczy i nie budził niepokoju klientów.

Pozostaje więc pytanie, gdzie można zaopatrzyć się w Państwa preparat?

Fourmidor to produkt dla profesjonalistów, więc dostęp do niego mają przede wszystkim firmy DDD. W sprzedaży Fourmidor dostępny jest u Autoryzowanych Dystrybutorów produktów Biobójczych BASF:
  • Dez-Der Krzysztof Karpiński;
  • Killgerm Polska Sp. z.o.o ;  
  • Themar Import-Eksport Sp z o.o.


tagi: Łukasz Rosiński, Professional & Specialty Solutions, BASF Polska,