Kategorie produktów

Fiat Talento Furgon – idealny do przewozu towarów

Piątek, 08 czerwca 2018 HURT & DETAL Nr 05/147. Maj 2018
Testowana wersja Fiata została stworzona do pracy, odpowiadając na potrzeby każdego typu transportu. Przekonał się o tym Łukasz Jakubowski na co dzień zajmujący się dostarczaniem zaopatrzenia do 5 sklepów spożywczych na terenie Warszawy i okolic. Jak zaznacza, ten model Fiata oferuje przede wszystkim doskonałe możliwości do przewozu towarów a wnętrze kabiny zostało zaprojektowane z najwyższą starannością, by ułatwić i uprzyjemnić zdalną pracę kierowcy.
Fiat Talento Furgon dzięki bogatemu wyposażeniu gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa na drodze. Zapewnia to między innymi: hydrauliczny system wspomagania nagłego hamowania (HBA), stabilizator toru jazdy przyczepy (TSA), Hill Holder ułatwiający ruszanie pod górę z pełnym obciążeniem czy elektroniczny układ kontroli stabilności (ESC).

„Auto jest dynamiczne, zarówno w mieście jak i poza nim zapewnia najwyższy komfort podróżowania. Na uwagę zasługuje duża ładowność auta oraz funkcjonalna przestrzeń ładunkowa. Dzięki obecności drzwi z każdej strony przestrzeni ładunkowej nie ma najmniejszego problemu z rozładunkiem towaru – jest to duży plus. Spośród bogatego wyposażenia należy przede wszystkim zwrócić uwagę na zaawansowane funkcje wykorzystujące kamery i czujniki ułatwiające parkowanie. Auto jest bardzo zwrotne, z kolei kamera cofania jest niezwykle pomocna przy wszelkiego rodzaju manewrach. Jednym słowem Fiat Talento Furgon został wyposażony we wszelkie funkcje pozwalające maksymalizować wydajność pracy jakich można oczekiwać od auta dostawczego” – mówi Łukasz Jakubowski.


tagi: Fiat Talento Furgon,