Z rynku FMCG

Zakład Produkcyjno-Handlowy ARGO, na targach ANUGA 2017

Poniedziałek, 23 października 2017
Firma ARGO – Słodycze z Łańcuta, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia zaprezentowała swoje wyroby podczas międzynarodowych targów żywności ANUGA, jednej z najważniejszych imprez branżowych na świecie.
- Targi ANUGA, to bardzo dobra okazja, aby zaprezentować firmowe nowości, spotkać się z dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz poznać i zaprosić do współpracy kolejnych. ANUGA, to obowiązkowa pozycja w naszym kalendarzu imprez targowych. Uczestniczymy w niej regularnie od kilkunastu lat, jednak tym razem w nowym składzie. Wspólnie z Aleksandrą Adamczyk oraz Łukaszem Woźnicą, naszymi export managerami realizujemy założenia handlowe firmy – mówi Dyrektor Handlowy ARGO Sp. z o.o., Pani Teresa Mroczek-Krupa.

ARGO - Słodycze z Łańcuta, to rodzinna firma specjalizująca się w produkcji lizaków, cukierków oraz ręcznie wytwarzanych wyrobów okazjonalnych. ARGO, to jedyny w Polsce producent lizaków nadziewanych gumą do żucia – GUM POP.  Unikatowe receptury, naturalne barwniki i aromaty, soki owocowe i witaminy, brak środków konserwujących stanowią o wysokiej klasie łańcuckich słodyczy. 

Produkty ARGO są dostępne w większości krajów europejskich oraz poza kontynentem  m.in. w USA, Kanadzie, Chinach.tagi: Teresa Mroczek-Krupa , ARGO , ANUGA 2017 , targi ,