Kampanie i Promocje

Bądź mądry – „odpowiedzialne” koszulki Kompanii Piwowarskiej do kupienia i… do wygrania

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016
W połowie sierpnia Kompania Piwowarska wystartowała z akcją „Bądź mądry”, promującą odpowiedzialną konsumpcję alkoholu. W serii krótkich filmów skierowanych do kobiet w ciąży, kierowców i wszystkich dorosłych, którym zależy na tym, aby nieletni nie sięgali po alkohol, wzięło udział 10 znanych blogerów. W prosty i humorystyczny sposób, ubrani w „mądre” T-shirty propagowali dobre praktyki związane z odpowiedzialnym spożyciem alkoholu.
Akcja wzbudziła spore zainteresowanie odbiorców – filmy miały łącznie ponad 300 tys. wyświetleń, a także zebrały wiele pozytywnych opinii internautów. Ważnym elementem całej kampanii były koszulki, w które ubrani byli blogerzy podczas kręcenia filmów. Specjalnie na potrzeby akcji zaprojektowano trzy wzory T-shirtów:
  • dedykowany kierowcom, ze znaczkiem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” i hasłem: JESTEM MĄDRY I DOBRZE SIĘ PROWADZĘ – dla mężczyzn oraz JESTEM MĄDRA I DOBRZE SIĘ PROWADZĘ – dla kobiet,
  • dedykowany wszystkim dorosłym, którzy nie popierają alkoholu w rękach nieletnich, ze znaczkiem „Alkohol. Tylko dla pełnoletnich” i hasłem: JESTEM MĄDRY, TRZEŹWY I PRZYSTOJNY – dla mężczyzn oraz JESTEM MĄDRA, TRZEŹWA I SEKSOWNA – dla kobiet,
  • dedykowany przyszłym mamom, ze znaczkiem „W ciąży nie piję alkoholu” i hasłem: JESTEM MĄDRA I TO MI NIE CIĄŻY.

Każda osoba, której podoba się ta inicjatywa, może wyrazić swoje poparcie dla niej właśnie poprzez nabycie koszulki. Można je znaleźć pod adresem: http://koszulkowo.com/producenci/sklep-kp. Dodatkowo do 31.08 trwa konkurs na facebookowym profilu Kompanii Piwowarskiej, w którym do wygrania jest 50 T-shirtów. Zasady są proste: należy wskazać ulubiony model koszulki akcji „Bądź mądry” i napisać, jaką najmądrzejszą decyzję podjęło się w mijającym tygodniu.

Konkurs dostępny na stronie:

https://www.facebook.com/kompaniapiwowarska/videos/10154495004858658/źródło: kp.pl


tagi: Kompania Piwowarska , bądź mądry , odpowiedzialne koszulki , T-shirt ,