Konkursy

Został tydzień, by „Chrupnąć kasę” w loterii wafli Familijnych

Piątek, 26 lipca 2019
Jeszcze tylko przez tydzień, do 31 lipca, wszyscy którzy kochają wafle Familijne mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody w loterii marki, realizowanej pod hasłem „Chrupnij Kasę!”. Nagrodą główną w wielkim finale jest 50.000 złotych. Losowanie zbliża się wielkimi krokami!
Aby mieć szansę na szybką gotówkę (codziennie 50 osób wygrywa 50 złotych), wystarczy kupić opakowanie wafli Familijnych, oznaczone naklejką promocyjną z unikalnym kodem. Kod należy wpisać na stronie loterii www.promocjafamilijne.pl. Zwycięzca od razu otrzymuje informację o wygranej i możliwości odebrania gotówki za pomocą BLIK lub standardowego przelewu. Każde zgłoszenie zwiększa szansę na 50 tys. złotych – nagrodę główną, która zostanie rozlosowana już za tydzień!

W loterii bierze udział 6 najpopularniejszych smaków wafli Familijnych: Familijne o smaku śmietankowym, kakaowym i kakaowo-śmietankowym oraz Familijne Gofrowe z musem o smaku czekoladowym, waniliowym i karmelowym. Produkty są dostępne w sklepach w cenie det. ok. 3,99 zł/opakowanie.

Loteria jest szeroko wspierana w telewizji, w punktach sprzedaży i internecie, między innymi we współpracy z influencerami.


Linki do spotów:
30” https://www.youtube.com/watch?v=oq4OSHQtcs0
15” https://www.youtube.com/watch?v=FUxtc8Sx1TM

Producent: Colian sp z o.o.    
Regulamin loterii dostępny na: www.promocjafamilijne.pltagi: Colian, „Chrupnąć kasę”, loteria, wafle Familijne,