Konkursy

„Sezon Smakoszy” - loteria konsumencka firmy Profi

Wtorek, 07 maja 2019
Wraz z otwarciem sezonu ucztowania na świeżym powietrzu firma Profi rozpoczyna loterię konsumencką „Sezon Smakoszy”. Aby wziąć w niej udział wystarczy zakupić jeden dowolny produkt firmy Profi i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie internetowej. Łączna wartość nagród to ponad 100 000 zł.
Loteria firmy Profi „Sezon Smakoszy” rozpoczyna się tuż po majówce – w poniedziałek 6 maja – i trwa aż do 4 sierpnia. Promocją objęte są wszystkie grupy produktów Profi – pasztety, smalce, zupy w folii, zupy i dania chłodzone oraz konserwy. Już jeden kupiony produkt to szansa na wygraną. Warunkiem przystąpienia do loterii jest zarejestrowanie paragonu na stronie www.promocjaprofi.pl. Co ważne, możliwe jest zgłoszenie do loterii dowolnej ilości paragonów, na których wyszczególniony jest zakupiony produkt Profi, co pozwala zwiększyć szanse na wygraną. Na uczestników czeka ponad 1 000 nagród. Główną z nich jest aż 10.000 zł. Obok nagród pieniężnych do rozlosowania czeka również 910 koszy piknikowych z produktami Profi.

- „Sezon Smakoszy” to przede wszystkim zaproszenie do spróbowania naszych produktów, które wprost idealnie sprawdzą się w trakcie plenerowych posiłków oraz wyjazdów wakacyjnych. Ponadto, łącząc przyjemne z pożytecznym, każda kolejna degustacja, to zarazem nowa szansa na wygraną – mówi Anna Jackowicz, Dyrektor Marketingu w firmie Profi.

Wsparciem promocyjnym dla loterii jest kilkumiesięczna kampania reklamowa, obejmująca zasięgiem kluczowe tytuły prasowe – dzienniki, tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki, jak również kampania internetowa oraz komunikacja w punktach sprzedaży.tagi: „Sezon Smakoszy”, loteria konsumencka, Profi,