Konkursy

Daj coś od siebie! – loteria Tymbarku to szansa na nagrody i pomoc potrzebującym

Wtorek, 04 grudnia 2018
Tymbark ponownie, z okazji Świąt, daje konsumentom okazję do wspólnego wspierania ważnych inicjatyw społecznych. Wielka bożonarodzeniowa loteria marki to okazja do zdobycia wspaniałych nagród, przy okazji i bez dodatkowego wysiłku robiąc coś dobrego dla innych.
By wziąć udział w loterii i „Dać coś od siebie” wystarczy kupić produkty marki Tymbark za minimum 6 złotych i zatrzymać paragon. Następnie zarejestrować się na stronie www.loteria.dajcosodsiebie.pl wybierając cel, na jaki – w razie wygranej – ma zostać przekazana równowartość nagrody. Każdy zwycięzca może wskazać dowolną organizację pożytku publicznego z obszaru walki o zdrowie, wsparcia dla ubogich, pomocy zwierzętom i środowisku lub inną, której chce „dać coś od siebie”.

Codziennie 5 osób wygrywa bony upominkowe YES o wartości 200 zł i taką kwotę może przekazać wybranej instytucji. W finałowym losowaniu czeka samochód osobowy Toyota CHR – jego równowartość także zostanie przekazana na cel wskazany przez zwycięzcę!

W okresie trwania loterii w wybranych sklepach za zakup produktów marki za 6 zł można odebrać dodatkowo zestaw zawieszek prezentowych od Tymbarku. Akcja promocyjna jest szeroko komunikowana w puntach sprzedaży na materiałach POS oraz dodatkowo wspierana kampanią telewizyjną – poprzez spot informujący o loterii. Przy wybranych sklepach pojawiły się już także billboardy promocyjne, a w punktach sprzedaży ekspozycje produktowe – zarówno w standardowej formie, jak i w postaci unikalnych Świątecznych Prezentowych Mega eskpozycji Tymbarku, które przypominają o tym, że zawsze warto „Dać coś od siebie”.

Zapraszamy na stronę: www.loteria.dajcosodsiebie.pl
Oraz do obejrzenia spotu o tym, jak Tymbark pomaga wspierać innych: https: //youtu.be/yCHrXCJdQLA
Czas trwania akcji: do 30.12.2018 r.
Agencja odpowiedzialna za organizację loterii: Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa
Dostawca ekspozycji: Paweł Wolański Eskal
Koordynacja ekspozycji: Amooco Agency
Agencja odpowiedzialna za spot TV: Bardzo
Dom Produkcyjny: Maspex
Dom Mediowy: Starcom
tagi: Tymbark, Daj coś od siebie!, loteria,