Konkursy

210 000 nagród w urodzinowej loterii POLOmarketu

Wtorek, 12 września 2017
Z okazji 20 urodzin POLOmarket przygotował dla swoich klientów wiele atrakcji, w tym Wielką Urodzinową Loterię. Do wygrania jest między innymi samochód, galanteria skórzana Batycki, sprzęt RTV i AGD oraz bony zakupowe. Łączna pula nagród wynosi 475 000 złotych! Loteria trwać będzie od 13 września do 3 października.
- Z okazji 20 urodzin sieci przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele atrakcji – ciekawe promocje, nowe produkty, a także wielką urodzinową POLOloterię. Chcemy zaprosić klientów do wspólnego świętowania tej wyjątkowej rocznicy – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy co najmniej 30 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „KUP – OTRZYMASZ ZDRAPKĘ” i odebrać zdrapkę w kasie. Następnie należy sprawdzić, co kryje się pod zdrapką. Jeśli jest to symbol nagrody rzeczowej – można odebrać ją w sklepie, jeśli kod - wystarczy zarejestrować go na stronie www.POLOteria.pl i dać sobie szansę na wygranie nagrody głównej, którą jest samochód Volkswagen POLO. Wśród nagród rzeczowych znajdą się natomiast torebki oraz galanteria Batycki, sprzęt RTV i AGD, w tym między innymi smartfon, odkurzacz, robot kuchenny, a także bony o wartości 10 zł i 20 zł.

Losowanie nagrody głównej odbędzie się 6 października 2017 roku. Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie www.POLOteria.pl. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa.tagi: loteria urodzinowa, POLOmarket,