Kampanie i Promocje

TIGER – MOCNIEJ, SZYBCIEJ, CELNIEJ, TRZEŹWIEJ!

Piątek, 14 kwietnia 2017
Mocniej, szybciej, celniej, trzeźwiej – tak brzmi nowa mantra tygrysów i życiowych rekordzistów. Hasło Tigera w wykonaniu Fokusa wbija się w głowę niczym mantra, a w połączeniu z energetyzującym spotem pobudza do działania. Dzięki unikalnym wariantom funkcjonalnym odpowiednia dawka energii jest zawsze tuż obok!
Tiger to energia, która wyzwala ukryte talenty w każdym. Teraz słowa SZYBCIEJ, MOCNIEJ, CELNIEJ, TRZEŹWIEJ nabierają zupełnie nowego znaczenia, bo z Tigerem się nie zatrzymujesz, działasz sprawnie. Po imprezie wstajesz i wprowadzasz nowy porządek! Jako kierowca nie odczuwasz znużenia, nie zatrzymujesz się! W czasie treningu zmęczenie patrzy na Ciebie z boku i boi się podejść. A gdy w grę wchodzi wysiłek umysłowy – twój mózg działa jak brzytwa. Wszystko to prezentuje najnowszy, dynamiczny i pełny energii spot, który działa jak Tiger, motywuje i dodaje energii, by robić wszystko lepiej – mocniej, szybciej, celniej, trzeźwiej. Mantra Fokusa, współtwórcy legendarnej grupy Paktofonika, zachęca do wypróbowania czterech funkcjonalnych Tigerów na sobie.

  • MOCNIEJ – z Tigerem FIGHTER o sportowej naturze. Dzięki witaminie D, potasowi i aminokwasom rozgałęzionym (BCAA) ten wariant zapewnia siłę i szybką regenerację mięśni po wysiłku fizycznym. Smak wybuchowego granatu i czarnej porzeczki w każdym budzi Tygrysa!
  • SZYBCIEJ – dzięki Tigerowi SPEED, który poprawia refleks i odkrywa w każdym mistrza kierownicy. Magnez, witamina C i guarana zawarte w napoju wspomagają szybkość reakcji, a smakowa kombinacja pitai, granatu i limonki zapewnia odpowiednie orzeźwienie.
  • CELNIEJ – pijąc Tigera MENTAL, niezastąpionego dla wszystkich poddanych intensywnemu wysiłkowi umysłowemu. Nieważne, jak wymagające jest wyzwanie – z Tigerem podejmiesz każde z nich. Ten unikalny wariant energetyka jest połączeniem oryginalnego smaku ananasowego z energią zawartą w żeń-szeniu.
  • TRZEŹWIEJ – z Tigerem RESTART,  idealnym na niezawodne pobudki po długim wieczorze, zarwanej nocy albo epickiej imprezie. Napój o cytrynowym smaku, wzbogacony witaminą C i kompleksem elektrolitów doskonale sprawdzi się wtedy, kiedy na dobry początek dnia potrzeba dodatkowej porcji energii.      

Agencja reklamowa: Brasil
Dom mediowy: Mindshare
Głos: FOKUS
Zobacz spot: https://www.youtube.com/watch?v=KpAsQkX6H30tagi: TIGER, napoje energetyczne, kampania,