„Pszczółka” z roku na rok rozszerza swoją sieć dystrybucji o kolejne kraje. Obecnie lokuje za granicą ponad 15 procent produkcji. Asortyment lubelskiej fabryki znają konsumenci z Rosji, Stanów Zjednoczonych, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji, Cypru, Mongolii i Azerbejdżanu. Najczęściej eksportowanymi produktami są Jogusie, Musssy, Miętowe Lubelskie z Czekoladą i Sportsy.
„Staramy się być aktywni na rynkach zagranicznych. Regularnie bierzemy udział w branżowych targach i misjach gospodarczych zarówno o zasięgu europejskim jak i światowym. Przynosi to wymierne korzyści: właśnie podpisaliśmy umowę z niemieckim kontrahentem” – zapowiada Marek Spuz vel Szpos, Prezes Fabryki Cukierków „Pszczółka”.
Wyróżnienie jest przyznane rokrocznie podczas targów AGROTECH przez dr Czesława Siekierskiego, Posła do Parlamentu Europejskiego.
tagi: Fabryka Cukierków „Pszczółka” , Pszczółka , targi , AGROTECH , eksport ,
Polska Izba Handlu z zaniepokojeniem przygląda się...
Niemal co 3. przedsiębiorca w Polsce prognozuje pogorszenie...
Firma Mars Polska po raz kolejny została wyróżniona za swoje...
Konieczne jest złagodzenie podejścia...
Napływ nowych pracowników znacznie zmienił polski rynek pracy...
W odpowiedzi na postulaty organizacji pracodawców i związków...
Prof. G. Kołodko: Trump osiągnie efekt odwrotny od...
Ich udział najszybciej rośnie w Polsce...