Z dniem 1 stycznia 2013 r. Cederroth Polska SA (właściciel marek Dermika i Soraya, dystrybutor Allévo®, Salvequick® oraz Pharbio) przejmuje dystrybucję marki Jordan na rynku polskim.
Marka Jordan jest obecna w Polsce od 1991 roku i jest jednym z największych graczy w kategorii nici dentystycznych oraz szczoteczek do zębów.
Cederroth AB od wielu lat z sukcesem prowadzi dystrybucję produktów Jordan w Skandynawii, m.in. w Szwecji, Danii i Finlandii. „Cieszymy się, że kolejna silna marka dołączyła do grupy Cederroth Polska i jesteśmy przekonani, że wykorzystanie zdobytych doświadczeń oraz sprawdzonego na innych rynkach modelu biznesowego przyczyni się do rozwoju marki Jordan w Polsce“ – komentuje Jarosław Cybulski, Managing Director of Cederroth Polska SA.
Napływ nowych pracowników znacznie zmienił polski rynek pracy...
Bądź na bieżąco z wiadomościami z rynku FMCG
Zaprenumeruj bezpłatny newsletter Portalu Kupców Polskich
Bezpłatny newsletter, to przegląd najważniejszych wiadomości ukazujących się w Portalu Kupców Polskich
www.hurtidetal.pl. Subskrypcja bezpłatna!
Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w polu poniżej.
Twój adres został dodany do naszego newslettera, dziękujemy!Podany adres email jest niepoprawny
Podając adres email wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pokaż więcej)
podanych przeze mnie w powyższym formularzu w zakresie danych identyfikacyjnych i teleadresowych przez Wydawnictwo
Fischer Trading Group Spółka z o.o. dla celów promocji produktów i usług
oraz na dostarczanie mi informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, a powyższą zgodę mogę w każdej chwili cofnąć w
całości lub w części. Więcej o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci w związku z tym uprawnieniach czytaj w Regulaminie.
Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.