Kampanie i Promocje

Jeże w ciastach Delecty

Poniedziałek, 30 stycznia 2012 Autor: Monika Dawiec,
W lutym br. Delecta wprowadza do sprzedaży limitowaną edycję 8. ciast do samodzielnego wypieku w promocji on-pack z kolekcją 4. podkładek pod kubek gratis. Promocja, realizowana w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji, potrwa do wyczerpania zapasów. Prosprzedażową akcję promocyjną zaplanowano w okresie silnej kampanii reklamowej Delecty w TV i prasie i internecie.

Do opakowań najpopularniejszych ciast Delecty takich, jak: Krówka, Jeżyk, Wuzetka, Karpatka oraz najnowszych Babeczek Nadzianych w czterech smakach, dołączono kolekcję podkładek pod kubek z wizerunkami członków jeżowej rodziny, znanej ze spotów telewizyjnych Delecty.

Każdy produkt objęty promocją zawiera jedną podkładkę z określoną jeżową postacią: mamą, tatą, córką lub synkiem, co umożliwi konsumentom zebranie kompletu, zgodnego z indywidualnymi preferencjami. Obecność podkładki w opakowaniu komunikuje charakterystyczny piktogram umieszczony na froncie kartonika.

tagi: Delecta ,