Kampanie i Promocje

Paryżanki „Najlepsze w Polsce”

Poniedziałek, 19 grudnia 2011 Autor: Monika Dawiec,
Parówki Paryżanki, sztandarowy produkt firmy PEKPOL Ostrołęka, już po raz drugi zostały uhonorowane tytułem „Najlepsze w Polsce”, w Konsumenckim Konkursie Jakości Produktów.
Gala, kończąca XVI Edycję  Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów o godło „Najlepsze w Polsce”, odbyła się  21 października w historycznej Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Tam też zostały wręczone certyfikaty godła „Najlepsze w Polsce – „The Best in Poland”.

„Jesteśmy dumni, że po raz kolejny Paryżanki zostały tak wysoko ocenione przez konsumentów. Świadczy to nie tylko o wysokiej rozpoznawalności marki przez Polaków, ale również o doskonałej jakości produktu” – mówi Małgorzata Wódkiewicz z Zakładów Mięsnych PEKPOL Ostrołęka S.A.

Konsumenci mogli oddawać głosy na swoje ulubione produkty, wypełniając specjalny formularz na stronie internetowej www.najlepsze-w-polsce.pl.

Godło „Najlepsze w Polsce” jest usankcjonowane w całej Unii Europejskiej przez Komisję Europejską  i stanowi prestiżowe wyróżnienie jakości. Organizatorem plebiscytu jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego - środowiskowa organizacja pozarządowa, realizująca od wielu lat projekty wspierające polską przedsiębiorczość, polskie firmy oraz wytwarzane przez nie produkty lub oferowane usługi.
 

tagi: PEKPOL ,