Wiadomości

NAVO rozszerza współpracę z Helen of Troy

Poniedziałek, 12 grudnia 2011 Autor: Maja Święcka,
Od grudnia 2011 roku NAVO – Polska Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o. rozszerza portfolio dystrybuowanych produktów o kolejne pozycje tzw. małego AGD. Wprowadzenie do sprzedaży nowych produktów jest konsekwencją rozwoju współpracy z firmą Helen of Troy.

W jej ramach do tej pory dystrybuowany był asortyment KAZ (m.in. ciśnieniomierze, termometry), natomiast teraz NAVO zostało ogólno ogólnopolskim dystrybutorem suszarek, prostownic, lokówek marki Vidal Sassoon oraz nowoczesnych masażerów, hydromasażerów i efektownych zestawów do manicure/pedicure sprzedawanych pod marką Scholl.

„Wierzymy, że rozwój współpracy z firmą Helen of Troy niesie ze sobą liczne korzyści dla wszystkich stron” - mówi Witold Gedymin, Dyrektor Trade Marketingu w NAVO. – „Naszych klientów (właścicieli i kierowników sklepów), konsumentów i producenta. Detaliści mogą w sklepach liczyć na rozwój kategorii i przyciągnięcie nowych konsumentów. Użytkownicy końcowi mogą łatwiej kupić te markowe i poszukiwane produkty. Natomiast producent może liczyć na rozwój dystrybucji i sprzedaży. Naszą rolę postrzegamy właśnie jako dystrybutora poszukującego możliwości wspólnej budowy biznesu i  w tej roli upatrujemy naszą przewagę konkurencyjną.”

Wprowadzenie nowego asortymentu wspierane jest poprzez specjalne stojaki sklepowe i materiały POS.

Produkty Scholl oraz Vidal Sasson są dostępne u Przedstawicieli NAVO oraz w Call Center pod
nr 0801 677 744.

tagi: Navo , NAVO ,