Wiadomości

Największe przedłużenie umowy w regionie na 99 000 metrów kwadratowych

Piątek, 26 sierpnia 2011 Autor: Monika Dawiec,
Prologis Inc, wiodący globalny właściciel, operator i deweloper nieruchomości przemysłowych, poinformował dziś, że w drugim kwartale 2011 roku przedłużył umowy najmu w Europie Środkowo-Wschodniej na ponad 300 000 metrów kwadratowych.

W drugim kwartale tego roku Prologis przedłużył umowy najmu o dużym wolumenie powierzchni w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji. Transakcje te są kontynuacją dobrej passy trwającej od początku roku, w którym firma wynajęła całe słowackie portfolio, zapowiedziała realizację trzech projektów typu BTS oraz podpisała nowe wielkopowierzchniowe umowy najmu.

„Prologis kładzie nacisk na długofalową współpracę z klientami, a przedłużenia umów najmu potwierdzają, że klienci doceniają korzyści wynikające z najwyższego standardu naszych usług i strategicznie zlokalizowanej sieci obiektów magazynowych” – powiedział Ben Bannatyne, dyrektor zarządzający Prologis w Europie Środkowo-Wschodniej.

tagi: Prologis ,