Advertisement

Kampanie i Promocje

Cross promocja marki Plusssz i Multikina

Czwartek, 02 czerwca 2011
Plusssz Magnez Multiwitamina zaprasza do Multikina! - pod takim hasłem rozpoczyna się wspólna promocja marki Plusssz i Multikina. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić Plusssz Magnez, a następnie paragon wymienić na jeden z 20 000 promocyjnych biletów do kina.

Akcja potrwa do końca czerwca i odbędzie się w sieci Multikin na terenie całego kraju. Promocja zostanie wsparta kampanią BTL oraz działaniami PR.

Celem kampanii jest wzmocnienie świadomości wśród konsumentów marki Plusssz -najczęściej kupowanych na polskim rynku witamin. Działania są adresowane głównie do kobiet w wieku 25-44. Promocja ma charakter prosprzedażowy.

Działania prowadzone będą w sieci Multikino, w wybranych miastach Polski (Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Koszalin, Kraków, Poznań, Rybnik, Spot, Szczecin, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Gdynia, Łódź, Radom, Rumia). Aby wziąć udział w promocji, wystarczy w kasie Multikina okazać paragon za zakup Plusssz Magnez. W zamian otrzymamy jeden z 20 000 promocyjnych biletów na wybrany seans w salach kinowych 2D i 3D, za który zapłacimy jedynie 10 zł. Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.plusssz.pl.

Promocję wspiera kampania informacyjna, prowadzona w sieci Multikino. Przed seansami filmowymi wyświetlane będą spoty, nawiązujące do głównych wartości marki, a także informujące o promocji. W reklamie zostały podkreślone wartości produktu: optymalnie zbilansowana, dwuwarstwowa tabletka Plusssz Magnez Multiwitamina, która pozwala na odzyskanie pełnej formy.

W ramach działań w kinach dystrybuowane będą również materiały POSM, m.in.: plakaty i ulotki, a dodatkowe informacje można uzyskać w kasach.

Kreację akcji promocyjnej przygotował Jacek Szewczyk, natomiast za działania public relations odpowiedzialna jest agencja Kuźnia PR.

(maj)

tagi: plusssz ,