Współcześni klienci są coraz bardziej wymagający - oczekują nie tylko szerokiej oferty, ale również doradztwa specjalistów oraz szybkiej profesjonalnej obsługi.
„Nasz sklep powstał w odpowiedzi na te potrzeby" - objaśnia ideę założenia serwisu Rafał Warmbier, Prezes Zarządu Winezja.pl. - „Naszą pasją jest wino, dlatego chcieliśmy stworzyć specjalne miejsce umożliwiające ich zakup w łatwy, a jednocześnie profesjonalny sposób. Budując serwis, kierowaliśmy się trzema wartościami, które zawarte są w skrócie WWW: Wygoda, Wybór, Wiedza. Sklep stanowi połączenie największego w kraju asortymentu win z kompendium wiedzy o tym szlachetnym trunku" - dodaje Rafał Warmbier.
Winezja.pl to miejsce, w którym tajniki sztuki sommelierskiej można zgłębić od podszewki: począwszy od ogólnej wiedzy o winie, jego klasyfikacji, przechowywaniu i podawaniu, przez zakładanie własnej piwniczki, aż po prowadzenie winnic i słownik wymowy terminów winiarskich.
W skomplikowany winny świat wprowadzają internautów najlepsi w kraju eksperci. Tomasz Kolecki-Majewicz, trzykrotny Mistrz Polski Sommelierów, nie tylko ocenia każde dostępne w serwisie wino, ale także prowadzi własny blog. Dzieli się na nim swymi przemyśleniami i winiarskim doświadczeniem. Blog prowadzi również mistrz wariacji kuchenno-winnych Joseph „Józek" Seeletso. Przedstawia on smakowite przepisy na proste, a jednocześnie wykwintne dania oraz proponuje łączenie ich z odpowiednimi rodzajami win.
W serwisie każde wino jest dokładnie scharakteryzowane i opisane. Podawane są również informacje o kraju i regionie, z których pochodzi dana butelka. Użytkownik znajduje praktyczne wskazówki, z jakimi potrawami oraz w jakich kieliszkach serwować wybrane wino.
Dużym atutem wortalu są doskonałej jakości zdjęcia, stworzone przez profesjonalnego fotografa specjalnie dla Winezja.pl, które pozwalają na dokładne obejrzenie każdej butelki. Dzięki funkcji lupy użytkownik z łatwością odczytuje nawet najmniejsze napisy na etykiecie i kontretykiecie, tak jakby trzymał wino we własnych dłoniach. Taka jakość materiałów zdjęciowych stanowi novum wśród polskich internetowych sklepów winiarskich.
Serwis został wyposażony w nowoczesne, interaktywne funkcje. Narzędzia flashowe pozwalają dobrać odpowiednie wino do danej okazji lub serwowanych potraw. Bardziej doświadczeni znawcy tematu mogą wyszukać odpowiednie wino na podstawie preferowanych przez siebie cech, takich jak: smak, aromat, gładkość i budowa wina lub według kraju czy regionu pochodzenia.
„Jeśli użytkownik wciąż nie jest pewien, jakie wino wybrać lub ma jakiekolwiek pytania dotyczące sztuki podawania wina, może porozmawiać ze mną telefonicznie" - podpowiada Tomasz Koleckim-Majewicz jeden z ekspertów wortalu. - „Winezja.pl organizuje również ciekawe akcje promocyjne, w których wygrać można m.in. przeprowadzenie degustacji win w domu klienta" - dodaje.
Zakupione wino zostaje dowiezione w terminie wybranym przez klienta. Butelki przewożone są w specjalnie zaprojektowanych na potrzeby Winezja.pl kartonach, testowanych wg certyfikatów ISO. Opakowania te stanowią gwarancję bezpieczeństwa transportu wina, a dowodem na ich skuteczność jest fakt, iż dotychczas nie odnotowano żadnych potłuczeń. Ponadto do każdego zamówienia można pobrać ze strony broszurę zawierającą wiadomości i ciekawostki o zakupionych winach.
Dla wszystkich amatorów wina przygotowano także e-mailowy kurs wiedzy o tematyce winiarskiej. Zawiera on praktyczne ciekawostki dotyczące win i ich podawania. Użytkownik sam może zadecydować, w jakie dni i o jakiej porze będzie otrzymywać wiadomości.
Winezja.pl to nie tylko zakupy czy wiedza o winie. To również miejsce gdzie spotyka się społeczność miłośników wina. Odwiedzanie serwisu i odkrywanie świata tego szlachetnego trunku okazuje się przede wszystkim fascynującą przygodą, którą możemy przeżywać, delektując się winem we własnym fotelu.
(INFORMACJA HANDLOWA)
(Monika Dawiec)
tagi: ambra ,
Z najnowszego raportu pt. „Obawy i lęki mikro oraz małych...
W październiku 2024 r. całkowita wartość sprzedaży w...
21 listopada 2024 roku w wieku 68 lat zmarł Krzysztof Pakuła...
Obie strony czeka kilka lat przygotowań...
Sztuczna inteligencja jest coraz mocniej wykorzystywana przez...
Ankietowani wskazali pięć rzeczy, których obecnie...
Do zmian muszą się dostosować także małe przedsiębiorstwa...
Z początkiem stycznia 2025 roku Polska obejmie rotacyjną...