Kategorie produktów

Czas na przerwę, czas na nowe tabliczki KITKAT

Wtorek, 21 kwietnia 2026 HURT & DETAL Nr 04/242. Kwiecień 2026
Marka rozszerza portfolio o dwa warianty: KITKAT Cookie Dough oraz KITKAT Milk Chocolate, dostępne w sklepach od marca. Tym samym oferta obejmuje pięć produktów. Tabliczki KITKAT to propozycja dla fanów batona w większym formacie – z chrupiącym wafelkiem, nadzieniem i warstwą czekolady, podzielone na części ułatwiające dzielenie się.
Jak podkreśla Sylwia Rutkiewicz, Brand Manager KITKAT w Nestlé Polska, rozwój portfolio odpowiada na zainteresowanie konsumentów nowymi smakami i formatami, a na jesień zapowiedziano kolejną premierę. Wariant Cookie Dough łączy wafelki z nadzieniem oraz mleczną czekoladę i białą polewę o smaku ciasteczkowym. Milk Chocolate to klasyczna wersja z kakaowym nadzieniem i mleczną czekoladą. W ofercie pozostają także KITKAT Double Chocolate, KITKAT Salted Caramel i KITKAT Hazelnut. Kakao do produkcji pochodzi z Income Accelerator Program, wspierającego dochody plantatorów i lokalne społeczności. Premierze towarzyszy kampania digital i działania POS.




tagi: KITKAT , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,