Drogeria

Marka Dada wypuściła jubileuszową edycję pieluszek Extra Care

Poniedziałek, 08 września 2025
Marka Dada obchodzi 25-lecie i z tej okazji wprowadziła limitowaną edycję pieluszek Extra Care.
Konkurs, który rozgrzał wyobraźnię

Ponad 10 000 zgłoszeń wpłynęło w urodzinowym konkursie na 25-lecie Dady, w którym zadaniem rodziców było stworzenie haseł, które mają podnosić na duchu lub rozbawić innych rodziców podczas przewijania, usypiania dzieci i codziennej żonglerki obowiązkami. Jury nie miało łatwego zadania, ale udało się wyłonić finałową dwunastkę zwycięskich haseł. Wcześniej marka sama zaproponowała kilka zabawnych haseł pieluszkowych, które miały zainspirować rodziców do udziału w konkursie i umieściła je na pieluszkach w pierwszej odsłonie akcji.

- Rodzice pokazali, że mają ogromny dystans do siebie i świetne poczucie humoru. Niektóre hasła były wzruszające, a inne tak zabawne, że trudno było się nie śmiać. Widać też jak bardzo potrzebują wsparcia i zrozumienia w trudach rodzicielstwa. Nasz konkurs oprócz dobrej zabawy połączył wszystkich, którzy każdego dnia starają się być najlepszą wersją Mamy i Taty. - mówi Alicja Siarkowska, starsza menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Niespodzianka w każdej paczce

Marka nie zdradza w najnowszej kampanii, jakie hasła trafiły na pieluszki! To trochę jak loteria – paczka, a nagrodą jest wiadomość, która potrafi poprawić humor nawet po trzeciej nieprzespanej nocy.

- To nie są zwykłe nadruki. To małe wiadomości od rodziców, którzy też nie spali po nocach i przewijali w rekordowym tempie. Teraz każda pieluszka to nie tylko ochrona dla malucha, ale też uśmiech i solidarna piątka od rodzica dla rodzica.- mówi Alicja Siarkowska, starsza menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Limitowana edycja pieluszek to część obchodów 25-lecia marki Dada. Od ćwierć wieku Dada towarzyszy rodzicom w codzienności – od pierwszych dni życia malucha aż po moment, gdy zamienia się on w pełnego energii odkrywcę. Pieluszki, jako jedyne w Polsce, powstają we współpracy z ekspertami z Instytutu Matki i Dziecka, dzięki czemu łączą delikatność i bezpieczeństwo z innowacyjnymi rozwiązaniami, które ułatwiają życie rodzicom. To właśnie dlatego Dada od lat jest najchętniej wybieraną marek pieluszek w Polsce, co potwierdzają badania  Ontex za YouGov CP Poland, Panel Gospodarstw Domowych.

Limitowane pieluszki Dada Extra Care z hasłami motywacyjnymi są już w sprzedaży w rozmiarach 1 - 6 w sklepach sieci Biedronka, a w najbliższych dniach będą dostępne w atrakcyjnej promocji!




Źródło: Biedronka
Fot: mat. prasowe





tagi: Dada , pieluszki , Extra Care , Biedronka , drogeria , sprzedaż , handel , konsument , rynek FMCG , kosmetyki , środki higieny , środki czystości ,