Z rynku FMCG

Nowy sklep Netto w Warszawie

Piątek, 21 czerwca 2024
Już od czwartku 20 czerwca klienci mogą odwiedzać nowo otwarty sklep Netto na warszawskim Mokotowie. Z okazji uruchomienia placówki przygotowano specjalne promocje. W dniu otwarcia na klientów czekają dodatkowe atrakcje, takie jak darmowe lody i kawa. Netto oferuje szeroki wybór dobrej jakości produktów w najlepszych możliwych cenach, sieć stawia także na jak najwyższy komfort zakupów.
- Cieszymy się z otwarcia kolejnej placówki Netto w Warszawie. Jest to dla nas szczególna lokalizacja, ponieważ nowy sklep znajduje się tuż obok siedziby naszej sieci. – mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska. - Oferta sklepu jest dopasowana do potrzeb najbliższej społeczności - mieszkańców pobliskich dużych osiedli i pracowników okolicznych biurowców. Mamy do zaoferowania między innymi spory wybór dań ready to eat czy świeżych kanapek.

Klienci docenią szeroki asortyment świeżych warzyw i owoców z Zieleniaka, na które sieć mocno stawia w swojej ofercie. Dużą popularnością cieszy się także odpiekane na miejscu pieczywo Prosto z pieca. Dla wygody klientów, obok tradycyjnych kas, w sklepie znajdują się kasy samoobsługowe.

Z okazji otwarcia sklepu klienci mogą skorzystać ze specjalnych promocji. W terminie od 20 do 22 czerwca banany dostępne są w cenie 2,99 PLN/kg, napój owsiany Oatly Barista Edition w cenie 7,99 PLN, polędwiczka wieprzowa w cenie 19,99 PLN/kg, a kawa Lavazza Qualita Oro w cenie 14,99 PLN.

Netto przy ulicy Żaryna 7 w Warszawie zajmuje powierzchnię 470 m2. Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 6–22 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8–20.


Źródło: Netto
Fot: mat. prasowe


tagi: Netto , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,