Konkursy i loterie

Soplica Rządzi Smakiem Lata 2024

Wtorek, 18 czerwca 2024
Soplica, marka, która w swoim portfolio posiada między innymi likiery owocowe, ogłasza kolejną edycję konkursu "Soplica Rządzi Smakiem", w którym wybrany zostanie smak lata 2024! To niepowtarzalna okazja dla pełnoletnich konsumentów Soplicy, aby mieć wpływ na przyszłość marki i jednocześnie grać o atrakcyjne nagrody.
Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić stronę www.soplica.pl, zagłosować na ulubiony smak oraz odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Wszystkie szczegóły oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej. Co tydzień do zdobycia jest karta przedpłacona o wartości 1500 złotych, 5 głośników JBL Flip 6 oraz 50 wyjątkowych koszulek z logo marki, oraz zestawów degustacyjnych od Soplicy.

Konkurs trwa od 3 czerwca do 25 sierpnia 2024 roku, a udział może wziąć każdy pełnoletni mieszkaniec Polski.

Soplica oferuje szeroki wybór smaków, które zadowolą najbardziej wymagających smakoszy. W tegorocznej edycji konkursu możemy wybierać wśród siedmiu letnich smaków. Po pierwsze: kultowa Cytrynówka! Po drugie w rankingu nie mogło zabraknąć cytrynówkowych wariacji: Soplica Cytryna z Miętą; Soplica Cytryna z Pigwą oraz Soplica Cytryna z Maliną.  Wśród kandydatów na smak lata znalazły się także smaki z letniej edycji limitowanej, takie jak: Soplica Arbuz z Miętą, Soplica Limonka z Mięta oraz Soplica Grejpfrut z Pomarańczą.

Nie przegap szansy na wpływ na przyszłość smaku Soplicy i wygranie fantastycznych nagród. Oddaj swój głos i ciesz się smakiem lata 2024 razem z Soplicą!
tagi: Soplica , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,