Kampanie i Promocje

Carrefour uruchomił kolejną akcję

Wtorek, 14 maja 2024
Carrefour uruchomił kolejną akcję, w której pomaga klientom oszczędzać pieniądze na codziennych zakupach. Do 31 maja br., w tej sieci sklepów można otrzymać e-bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy. Wystarczy, że wyda się 5 razy po min. 100 złotych oraz przy kasie zeskanuje aplikację “Mój Carrefour”.
Akcja skierowana jest do klientów, którzy w ciągu bieżącego miesiąca 5 razy dokonają zakupów w sklepach Carrefour za minimum 100 zł (uwzględniając rabaty oraz wyłączając produkty nie objęte promocją) oraz zeskanują aplikację mobilną tej sieci. Po 5 takich zakupach, e-bon o wartości 50 zł automatycznie pojawi się w ich aplikacji i będzie można go wykorzystać na kolejne zakupy w ciągu 14 dni. 

Naszym celem jest dostarczanie klientom realnych korzyści, które wpływają pozytywnie na ich życie codzienne i finanse domowe. Poprzez tę inicjatywę chcemy nie tylko nagradzać lojalnych klientów, ale także przyciągać nowych użytkowników zapraszając do korzystania z naszej aplikacji. To kolejna już akcja, w której osoby regularnie korzystające z naszych programów oszczędnościowych,  otrzymują w naszej sieci rabaty znacznie wyższe niż u konkurencji — mówi Marta Baran, Dyrektorka Działu Zarządzania Relacjami z Klientem w Carrefour Polska.

Aby złagodzić skutki inflacji, na początku 2023 roku Carrefour wprowadził zestaw strategii mających na celu ułatwienie klientom oszczędzania pieniędzy podczas codziennych zakupów. Wśród nich znajduje się m.in. rozszerzenie oferty produktów marki własnej Carrefour, co pozwala sieci na oferowanie ich nawet 30% taniej w porównaniu do cen porównywalnych produktów markowych. Klienci mogą skorzystać w tej sieci również z 10% rabatu na całe swoje weekendowe zakupy z aplikacją Mój Carrefour, a seniorzy korzystający z Karty Seniora dodatkowo w każdy wtorek i czwartek. Sieć wprowadziła też do swojej oferty ponad 200 najbardziej przystępnych cenowo produktów marek Simpl i Simpl Choice, a także tzw. Super Oferty, obniżając ceny wybranych produktów codziennej potrzeby nawet o 50%.

Zasady i regulamin akcji dostępne są na stronie: https://www.carrefour.pl/lp-odbierz-e-bonŹródło: Carrfour

tagi: Carrefour , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,