Konkursy i loterie

Marka Żywiec z najdłuższą loterią w historii!

Poniedziałek, 13 maja 2024
W tym sezonie marka Żywiec koncertowo wyróżni się na tle innych loterii konsumenckich – wszystko dzięki aktywacji „Wygrywaj Codziennie”, w ramach której do zdobycia są nie tylko nagrody pieniężne, ale także bilety na Męskie Granie oraz karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Najdłuższa w historii marki Żywiec loteria trwa od 13 maja do 30 września.
Nadchodzi prawdziwie muzyczne lato – przed nami 15. edycja kultowej trasy festiwalowej – Męskie Granie. Muzycznych nagród nie mogłoby więc zabraknąć także w loterii „Wygrywaj Codziennie” od marki Żywiec. W jej ramach każdego dnia zdobyć można bilety na Męskie Granie. Fani projektu będą mogli wskazać dowolny koncert podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji lub otrzymają bilety na przyszły rok. Codziennie do zdobycia jest także nagroda główna, czyli aż 10 tys. zł. Dodatkowo, konsumenci ponownie będą mogli wygrać wymarzone nagrody na Allegro.pl – do wygrania są karty podarunkowe oraz zestawy Monet Allegro do wykorzystania w serwisie.

Tegoroczna loteria trwa ponad 140 dni – od 13 maja do 30 września. Aby wziąć w niej udział, należy kupić dowolne piwo marki Żywiec w opakowaniu promocyjnym lub ze specjalnymi kapslami i zawleczkami promocyjnymi i zarejestrować kod spod kapsla lub zawleczki na stronie www.zywiec.com.pl lub w komunikatorze Messenger na Facebooku Żywca. Kody można rejestrować codziennie od godziny 6.00 do 23.59. W promocji biorą udział także bezalkoholowe warianty piwa Żywiec oraz Żywiec w puszce z edycji limitowanej.

– W tym roku, na 15-lecie trasy Męskie Granie przygotowaliśmy koncertową loterię – mówi Ewa Stefanowicz, managerka marki. – Z myślą o fanach najlepszej polskiej muzyki codziennie do zdobycia jest aż 10 biletów na koncerty oraz oczywiście – niezwykle atrakcyjne nagrody pieniężne. A to wszystko w loterii, która trwa ponad 140 dni! – dodaje Stefanowicz. 

Loteria otrzyma wsparcie w sklepach – na materiałach POSM – a także w kanale digital.Źródło: Hope Anetta Gołda 
Fot: mat. prasowe

tagi: Żywiec , loteria , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,