Konkursy i loterie

Kuchnia zaprojektowana ze smakiem marki Duda

Środa, 27 marca 2024
W tę Wielkanoc niezwykle przyjemne będzie można połączyć z niezwykle pożytecznym. 30 marca dobiega końca wielka loteria „Kuchnia Marzeń od marki Duda”. Przypomnijmy, że aby wziąć udział i sięgnąć po szansę na wygranie 100 000 PLN na nową kuchnię, wystarczy zakupić wybrany produkt marki Duda, co więcej? Szczegóły na www.loteriaduda.pl
Zgodnie z wielowiekową tradycją, 31 marca zasiądziemy do świątecznego śniadania. Na stole nie może zabraknąć jajek, żurku czy wędlin. A skoro już o wędlinach mowa to warto polecić smaczną, zdrową ofertę drobiową marki Duda. Kupując produkty na święta i biorąc udział w loterii można wygrać gotówkę na wykonanie lub remont kuchni.

- Projektując kuchnię ważne jest, żebyśmy w miejscu nazywanym niekiedy „sercem domu” czuli się naprawdę komfortowo. Rozmieszczenie sprzętów, zadbanie o ergonomiczny ciąg kuchenny czy kolory szafek powinny sprzyjać dobremu samopoczuciu codziennie, nie tylko w święta. Dobrze, żeby kuchnia stała się azylem równowagi – podkreśla Tomasz Królikowski, kucharz znany m.in. z gotowania „na ekranie” m.in. w „Pytaniu na śniadanie”, TVP.

Trendy 2024 w nowoczesnym świecie designu kuchennego renomowany homebook.pl ujmuje tak: „Modne kuchnie zachwycą Cię luksusowym minimalizmem, szczyptą koloru i maksymalizacją funkcjonalności. Wnętrza ocieplą się ziemistymi paletami barw i dużą ilością odcieni drewna, a szafki kuchenne, wyposażenie oraz urządzenia będą oferować funkcje, które coraz lepiej wspierają styl życia domowników”. Dyktatorzy kuchennej mody wymieniają jako wyznaczniki współczesnego designu m.in.: ergonomiczność i przytulność, styl quiet luxury (połączenie elegancji i dyskrecji), ciepłe kolory, drewno zamiast wszechobecnej niegdyś bieli, funkcjonalność dla wygody, przyrządy do gotowania na estetycznych relingach, jeszcze więcej z natury, czy klimat minimaluxe (połączenie prostoty minimalizmu z ciepłem nowoczesnego stylu rustykalnego).

Rzecz jasna, niezależnie od wszelkich trendów i podpowiedzi, ostateczny wygląd „Kuchni Marzeń od marki Duda” należy do Ciebie, Zwycięzco Loterii! To Ty najlepiej wyczujesz jej niepowtarzalny smak i będziesz jej głównym architektem.

Sięgnij po marzenia! Zapraszamy do udziału w loterii!


Szczegóły na www.loteriaduda.pl


Źródło: Świeża Bazylia
Fot: mat. prasowetagi: Kuchnia , Duda , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,