Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest obecność w społeczności E.Wedel na Facebooku. Za pomocą specjalnej aplikacji, fani Wedla muszą wysłać jak najwięcej kostek wirtualnego Ptasiego Mleczka do swoich znajomych.
Za każdą zaakceptowaną kostkę uczestnik zabawy otrzyma jeden punkt, dodatkowy punkt można otrzymać, za każdego znajomego, który „polubi" Wedla na Facebooku. Osoba z największą ilością punktów otrzyma iPada, najnowsze dziecko Apple - przedmiot ogromnego pożądania, jeszcze niedostępny w Polsce. Druga nagroda to iPod Nano, trzecia iPod Shuffle.
Jest to kolejna akcja jaką przygotował E.Wedel dla swoich fanów w ramach strony www.facebook.com/czekolada. W maju przeprowadzono konkurs związany z Dniem Matki.
Marka Wedel jesienią ubiegłego roku rozpoczęła przełomową w swojej historii strategię komunikacji, która czerpie z ponadczasowej tożsamości marki Wedel - produkowaniu i dostarczaniu ludziom przyjemności i radości.
Nowa strategia komunikacji oparta jest na haśle: „Wedel, Fabryka Przyjemności przedstawia." Poprzez zaskakującą, niekonwencjonalną komunikację marki, Wedel przełamuje schematy i w zupełnie inny sposób mówi konsumentom o czekoladzie.
Odbiorcy komunikatów reklamowych są dla marki aktywnymi partnerami, dlatego kilka miesięcy temu rozpoczęto bardzo intensywne działania w portalach społecznościowych. Inicjatywa narodziła się z przekonania, że dostarczanie przyjemności to doskonały temat na budowanie społeczności wokół marki również w Internecie.
Celem powstania strony Wedla na Facebooku było i jest budowanie społeczności wokół marki oraz angażowanie konsumentów i podkreślenie roli Wedla jako ponadczasowego dostarczyciela przyjemności. Fanpage marki E.Wedel posiada w chwili obecnej 8 800 fanów.
(Monika Dawiec)
tagi: Wedel ,
W tym roku Browar Okocim świętuje 180-lecie istnienia. Z tej...
Znamy laureatów Sustainability Awards For Retail! Podczas...
Grupa wypracowała stabilne wyniki finansowe na poziomie 287,4...
Eksperci szacują, że niewyspani pracownicy mogą kosztować...
Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP...
Zawirowania w światowym handlu...
Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji...
Firmy skupiają się na gromadzeniu zapasów...