Kampanie i Promocje

Blend Session 2023: Jan-Rapowanie i Frank Leen we wspólnym singlu „Widok”

Piątek, 08 grudnia 2023
Nic tak nie zaskakuje, jak nieoczywiste połączenia! Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny dzięki Blend Session – muzycznej inicjatywie, która ma na celu promowanie niecodziennych fuzji charakterów i talentów. W ramach projektu ponownie spotkali się młodzi twórcy – w tym roku są to Jan-Rapowanie oraz Frank Leen.
Nietuzinkowe muzyczne wydarzenie Blend Session – raz jeszcze zainicjowało inspirujący miks osobowości. Tym razem, na scenie będzie można zobaczyć wyjątkowo udaną fuzję dwóch muzycznych światów: topowego rapera i zdobywcę dwóch platynowych płyt Jana-Rapowanie oraz bezkompromisowy i świeży głos alternatywnej sceny - Frank Leena.

Niespodziewany duet wystąpi razem ze wspólnym singlem „Widok”, który wymyka się gatunkowym ramom i uwodzi energetycznym, klubowym brzmieniem. Utwór miał swoją premierę 9 listopada i jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Tego samego dnia pojawił się również klip promujący piosenkę, który można oglądać na kanałach artystów w serwisie YouTube.

Twórcy będą promować utwór w ramach specjalnego koncertu Blend Session, który odbędzie się 11 grudnia w Warszawie.

Poznaj niezwykłe połączenie dźwięków i smaków z Tullamore D.E.W.

Singiel został doceniony przez Tullamore D.E.W. To renomowana marka Irish Whiskey, która znajduje niezwykłą inspirację w wyjątkowym utworze.

Od 1829 roku marka tworzy najwyższej jakości produkty, w których harmonijnie łączą się trzy rodzaje destylowanego alkoholu, zapewniający tym samym wszechstronność i gładkość smaku. Te filary idealnie współgrają z istotą muzycznej inicjatywy Blend Session.

Blend_Session__2023.jpgŹródło: CEDC
Fot: mat. prasowe


tagi: CEDC , Blend Session , Jan-Rapowanie , Frank Leen , Widok , alkohole , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,