Konkursy i loterie

Loteria Lidl Polska - zgarnij wyjątkowe prezenty

Poniedziałek, 13 listopada 2023
Od poniedziałku, 13 listopada klienci sklepów Lidl Polska mogą wziąć udział w „Lidloterii prezentowej”, w której codziennie od 6:00 do 21:59 co godzinę można wygrać wartościowe nagrody. Do wygrania są między innymi telefon Apple iPhone 14, konsola do gier Playstation 5 czy robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart, a w finale 3 razy po 20 000 zł! W loterii mogą wziąć udział osoby, które dokonały zakupów za min. 99 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz kart prezentowych) od 13 listopada do 23 grudnia br.
Święta to magiczny czas. W tych wyjątkowych dniach staramy się sprawić radość najbliższym. Wymarzone prezenty, dwanaście potraw, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, a także wyjazdy – wszystko wiąże się z wydatkami. W tym roku jednak Święty Mikołaj ma wyjątkowych pomocników! Lidl Polska rusza z wyjątkową akcją – „Lidloteria prezentowa” – w ramach której, od 13 listopada do 23 grudnia br., co godzinę (w przedziale czasowym od 6:00 do 21:59) do wygrania są wyjątkowe prezenty.

Co w tym roku przygotowała sieć?

Do wygrania są: telefony Apple iPhone 14, konsole do gier PlayStation 5, roboty kuchenne Monsieur Cuisine Smart, lokówko-suszarki Dyson Airwrap oraz projektory Samsung The Freestyle. Dziennie przewidzianych jest 16 nagród, po jednej w każdej godzinie. Dodatkowo, w finale zostaną rozlosowane 3 nagrody pieniężne w wysokości aż 20 000 zł! Finałowe losowanie odbędzie się 9 stycznia 2024 r.

Rób zakupy… i zyskaj szansę na wygraną

Jak wziąć udział w akcji i zdobyć świąteczny prezent od Lidl Polska? Zasady są proste. Należy zrobić zakupy za min. 99 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz kart prezentowych) w sklepach sieci Lidl Polska w terminie od 13 listopada do 23 grudnia. Konieczne jest zachowanie oryginału dowodu zakupu, a następnie zarejestrowanie paragonu na stronie: www.lidloteria.pl. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Robert Wojkowski.

Szczegóły oraz informacje o artykułach wyłączonych z akcji dostępne są w regulaminie na www.lidloteria.pl oraz www.smolar.pl.Źródło: Komunikacja Plus
Fot: mat. prasowetagi: Lidl Polska , loteria , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,