Wiadomości

Grupa Mlekovita po raz kolejny rekordzistą na Targach Polagra 2023

Czwartek, 28 września 2023
Podczas tegorocznych targów POLAGRA 2023 produkty Mlekovity zostały uhonorowane Złotymi Medalami, Złotym Medalem – Wybór Konsumentów, nagrodą Grand Prix, a stoisko statuetką Złotego Akantu.
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to nagroda o 40-letniej tradycji przyznawana produktom innowacyjnym o najwyższej jakości, przygotowanym z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających konsumentów. Do konkursu rocznie zgłaszanych jest niemal 500 produktów, ale tylko te, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje ekspertów, otrzymują prestiżowe wyróżnienie. W tym roku Sąd Konkursowy przyznał te zaszczytne nagrody 22 produktom MLEKOVITY. Uznanie ekspertów zyskały:

- Wypasiony serniczek z polewą brzoskwiniową 150 g
- Wypasiony serniczek z polewą truskawkową 150 g
- Wypasiony serniczek z polewą wiśniową 150 g
- Wypasiony deser mleczny z ryżem i truskawkami 150 g
- Wypasiony deser mleczny z ryżem i jabłkami 150 g
- Wypasiony deser mleczny z ryżem i malinami 150 g
- Wypasiona kaszka manna z wiśniami 150 g
- Wypasiona kaszka manna z truskawkami 150 g
- Wypasiona kaszka manna z jagodami 150 g
- Wypasiony deser śmietankowo – czekoladowy 130 g
- Wypasiony deser śmietankowy 130 g
- Ser Bialski z Doliny Krzny
- Ser Bialski z Doliny Krzny z dziurami
- Maślanka Polska 1 kg
- Napój owsiany z wapniem i witaminami Vegevita 1 L
- Deser Vege smak kawowy 150 g
- Deser Vege kokosowy 150 g
 - Deser Vege smak waniliowy 150 g
- Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g
- Batonik wysokoproteinowy SBA 40 g
- Wypasiony batonik kokosowy w polewie o smaku białej czekolady 40 g
- Wypasiony batonik o smaku truskawkowym w polewie o smaku białej czekolady 40 g

Dodatkowo sery Bialskie z Doliny Krzny zostały najwyżej ocenione w otwartym głosowaniu internetowym na najlepszy produkt i otrzymały zaszczytny tytuł Wybór Konsumentów oraz prestiżową nagrodę Grand Prix. Zdobyte nagrody potwierdzają renomę i siłę marki oraz doskonałą jakość wyrobów, które zyskały uznanie zarówno konsumentów, jak i grona ekspertów.

– W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania konsumentów regularnie rozwijamy nasz asortyment, rozszerzając go o kolejne nowości – w tym wiele innowacyjnych produktów. Konsumenci są coraz bardziej świadomi i wymagający, dlatego musimy nadążać za aktualnymi trendami. Cieszymy się, że doceniany jest nasz wysiłek wkładany w rozwój asortymentu Mlekovity– mówi Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA.

Poza Złotymi Medalami MLEKOVITĘ uhonorowano również Złotym Akantem (Acanthus Aureus). Nagrody te przyznawane są podczas targów POLAGRA za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.

POLAGRA to wydarzenie o najdłuższej tradycji biznesowej w Polsce, jedno z kluczowych wydarzeń branży spożywczej i HoReCa. Tegoroczna edycja odbywa się od 27 do 29 września.Źródło: Mlekovita
Fot: mat. prasowe


tagi: Grupa Mlekovita , Targi Polagra 2023 , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,