Nowości

Nowość od Lubelli – makarony cyferki i alfabet do zupy

Poniedziałek, 25 września 2023
We wrześniu, marka Lubella do portfolio makaronów dziecięcych wprowadziła kolejne nowości z licencją „Psiego Patrolu” - Cyferki i Alfabet, które są formami dedykowanymi do zupy.
Marka Lubella wie, jak ważna jest różnorodność w diecie dzieci i nieustannie stara sprostać się ich wymaganiom, dlatego konsekwentnie poszerza portfolio dedykowane najmłodszym konsumentom. Na opakowaniach Cyferek i Alfabetu do zupy znajdują się bohaterowie jednej z najbardziej popularnych i lubianych przez najmłodszych bajek w Polsce - Psi Patrol.

Lubella rozszerzając portfolio makaronów dziecięcych postawiała tym razem na drobne formy literek i cyferek, które będą idealne do różnego rodzaju zup, a ich kształt z pewnością dostarczy wiele uśmiechu i radości z posiłku wśród najmłodszych.

Cyferki do zupy i Alfabet do zupy są uzupełnieniem linii makaronów z licencją Psiego Patrolu w której można znaleźć m.in. Spaghetti, Mini Świderki, Psią Łapę i Literki.

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: 350 g
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: Karton 12 szt.


Źródło: Lubella
tagi: Lubella , makarony cyferki. makarony alfabet do zupy , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,