Wywiady

Do wygrania ekoDOM Almette z kuchnią pod chmurką!

Piątek, 15 września 2023 Autor: Monika Górka, HURT & DETAL Nr 09/211. Wrzesień 2023
Wystartowała 8. edycja Wielkiej Loterii Almette, w której do wygrania na własność jest całoroczny, ubezpieczony i w pełni urządzony ekoDOM w najwyżej położonej miejscowości w Polsce – Ząb. Rozmawiamy na temat z Jackiem Wyrzykiewiczem, PR & Marketing Services Managerem w Hochland Polska.
Na czym polega prawdziwy ewenement popularności Wielkiej Loterii Almette?

Mówiąc najkrócej: tylko Almette spełnia prawdziwe marzenia! Bo kto z nas nie marzy o własnym domku w górach? Po sukcesie poprzednich siedmiu edycji w tym roku ponownie kontynuujemy akcję. Do wygrania jest – tak jak poprzednio – przez cały czas trwania loterii – codziennie 7 razy po 1 000 zł i w finalne – jedyny w swoim rodzaju – ekoDOM w sercu Tatr! Dom jak zwykle jest w pełni urządzony „pod klucz” i rozpościera się z niego przepiękny widok na całą panoramę Tatr. W tegorocznej edycji ponownie postawiliśmy na eko rozwiązania, które nie tylko pozwolą zwycięzcy loterii znacząco zaoszczędzić na rachunkach, ale przede wszystkim mają pozytywny wpływ na środowisko! Dom już czeka na zwycięzcę. Jest piękny, inteligentny i eko!

Dużo osób czekało na nową odsłonę Wielkiej Loterii Almette, czym tym razem zostaną zaskoczeni uczestnicy?

Tym razem jest to mała górska rezydencja z kuchnią pod chmurką! Urządzony pod klucz stylowy ekoDOM z drewna świerkowego czeka na właściciela. Dodatkowo tradycyjnie już 7 razy dziennie będą losowane nagrody o wartości 1 000 zł.

Jaki jest mechanizm loterii?

W skrócie: od lat niezmiennie prosty! Aby wziąć udział w 8. edycji Wielkiej Loterii Almette, należy w terminie od 1 sierpnia do 31 października 2023 r. kupić dowolny produkt z rodziny Almette oznaczony platynką loteryjną, a następnie między 1 września a 31 października 2023 r. zarejestrować unikalny kod z opakowania na stronie www.almette.pl. Ważne jest zachowanie paragonu zakupu oraz wieczka z kodem, ponieważ to one, zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przez Krajową Administrację Skarbową, uprawniają zwycięzcę do odbioru nagrody. Uczestnicy loterii zagrają nie tylko o w pełni urządzony ekoDOM z kuchnią ogrodową, ale także każdego dnia będą brać udział w losowaniu nagród pieniężnych: 7 x 1 000 zł. Uwaga: jeden kod można zgłosić tylko raz, ale jedna osoba może zarejestrować dowolną ilość kodów, a każdy nowy kod to większa szansa na wygraną!

Czy nagroda główna – ekoDOM ma faktycznie kuchnię pod chmurką?

Tak! Tym razem oszałamiający widok, z jednej strony na Giewont, a z drugiej na pasmo Babiej Góry, będzie można podziwiać nie tylko z balkonu, ale także z ogrodowej kuchni z grillem gazowym. W tej edycji loterii ufundowano dla laureata nagrody głównej komfortowy całoroczny drewniany ekoDOM z 2 sypialniami i 2 łazienkami, który idealnie łączy klasyczny górski charakter z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz. Bielone drewno, nadające lekko skandynawskiego sznytu, doskonale współgra z marmurowymi płytkami, a dodatek granatu i czerni sprawia, że wnętrze jest jednocześnie przytulne i eleganckie. ekoDOM jest nie tylko stylowo urządzony, ale ekologiczny, energooszczędny i inteligentny. Kamienny cokół i grube drewniane ściany tworzą mocną, stabilną konstrukcję, a solidna izolacja spełnia normy energooszczędności. W efekcie zimą dom trzyma ciepło, a latem pozwala odetchnąć, ponieważ drewniane ściany gwarantują dobrą cyrkulację powietrza. Własna instalacja fotowoltaiczna wytwarza prąd na potrzeby ogrzewania i oświetlenia, a kominek, spełniający normy Ekoprojektu, zimą może stanowić jedyne źródło ciepła w całym domu. Wieloma funkcjami można sterować za pomocą smartfona, np. działaniem bezemisyjnego kotła elektrycznego czy włączaniem oświetlenia w poszczególnych pomieszczeniach. W ekoDOMU nie zabrakło zarówno energooszczędnych urządzeń AGD i RTV, czyli lodówki, pralki, zmywarki i telewizora, jak również drobnych elementów wyposażenia takich jak lampy, ręczniki czy zastawa stołowa. Ta ostatnia jest wręcz niezbędna, ponieważ na terenie tej małej posiadłości znajduje się zewnętrzna kuchnia z grillem gazowym pod chmurką. Wykonana z naturalnego drewna i podmurowana, jest solidna, odporna na górski klimat i bardzo przestrzenna. Można w niej urządzać niezapomniane przyjęcia z oszałamiającym widokiem na panoramę Tatr. Warto zauważyć, że to najwyżej położona kuchnia na świeżym powietrzu w Polsce – na wysokości aż 1013 m n.p.m.! Drewniano-murowana konstrukcja jest odporna na górski klimat i zachęca do urządzania przyjęć pod chmurką.

Czy loterii będą towarzyszyć jakieś działania wspierające?

8. edycji Wielkiej Loterii Almette towarzyszyć będzie kampania mediowa obejmująca prasę fachową, spoty telewizyjne oraz szerokie działania PR, a także digital z wykorzystaniem stron www i social mediów. W promocję loterii zaangażowani zostaną także wybrani influencerzy.

Podsumowując: wygląda to bardzo zachęcająco, ale żeby wygrać trzeba grać,
dziękuję za rozmowę!
Monika Górka
tagi: ekoDOM Almette , Hochland , sery , nabiał , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,