Technologia

Kärcher rozszerza ofertę profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych o produkty HD Super Class Classic

Czwartek, 14 września 2023
Firma Kärcher wprowadza na rynek nowe modele myjek wysokociśnieniowych – HD 10/21-4 S Classic, HD 10/25-4 S Classic, HD 13/18-4 S Classic i HD 17/15-4 S Classic. Urządzenia czyszczące zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych użytkownikach w sektorach rolniczym i budowlanym, którzy potrzebują wydajnych i niezawodnych urządzeń do pracy w trudnych warunkach. Dzięki solidnej konstrukcji i wytrzymałym materiałom, urządzenia te są w stanie dokładnie czyścić i usuwać nagromadzony brud i osady z maszyn. Nowe modele myjek wysokociśnieniowych Kärcher to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają urządzeń o wysokiej mocy i trwałości.
HD Super Class Classic – solidność i moc

Myjki wysokociśnieniowe Kärcher z serii HD Super Class Classic, dzięki ciśnieniu roboczemu wynoszącemu 250 bar i przepływowi wody do 1700 l/h, są w stanie usuwać najbardziej uporczywe zabrudzenia i osady. Poszczególne modele różnią się przepływem wody i ciśnieniem roboczym, ale wszystkie mają tę samą, trwałą konstrukcję – wewnątrz wytrzymałe tłoki ceramiczne, a na zewnątrz solidną stalową ramę klatkową. Dzięki temu, maszyny te są w stanie wytrzymać nawet ekstremalne obciążenia.

Silnik chłodzony powietrzem lub wodą został zaprojektowany z myślą o trwałości i odporności urządzenia. Zapewnia również optymalną wydajność chłodzenia, nawet w wysokich temperaturach otoczenia lub innych trudnych warunkach. Trwała konstrukcja potężnej pompy z wałem korbowym gwarantuje nie tylko niskie koszty konserwacji, ale także krótsze przestoje w pracy.

Niezawodne i trwałe urządzenia do zadań specjalnych

Nowe modele myjek wysokociśnieniowych Kärcher posiadają wiele funkcji ułatwiających pracę w trudnych warunkach. Jedną z nich jest możliwość zasysania wody z głębokości do jednego metra, co sprawia, że urządzenia te są idealnym rozwiązaniem tam, gdzie wymagane jest korzystanie z alternatywnych źródeł wody, jak akweny beczki czy zbiorniki.

Myjki wysokociśnieniowe posiadają również zintegrowany filtr wody, który wydłuża pracę urządzenia. Co więcej, urządzenia mogą być używane z ciepłą wodą o temperaturze do 60°C, co przyspiesza proces usuwania brudu i tłuszczu oraz pozwala na użycie mniejszej ilości środka czyszczącego.

Dzięki systemowi Easy!Lock, modele myjek wysokociśnieniowych Kärcher posiadają łatwe i intuicyjne w montażu akcesoria. Obsługę urządzeń ułatwiają także przejrzyste i łatwo dostępne elementy sterujące.Źródło: Kärcher
Fot: mat. prasowe
tagi: Kärcher , profesjonalne myjki wysokociśnieniowe , HD Super Class Classic , technika , technologia ,