Nowości

Poznaj smaki kuchni świata razem z VEGETA Natur Fix

Poniedziałek, 11 września 2023
Do grona Fix VEGETA Natur dołączyły kolejne pyszne warianty – tym razem inspirowane smakami świata m.in. kuchnią chińską czy meksykańską. Odpowiednio dobrana kompozycja przypraw w mieszance i gotowy przepis na danie to idealne rozwiązanie na pyszną podróż kulinarną, bez wychodzenia z domu.
Poznawanie nowych smaków to nieodłączny element każdej podróży. Zarówno odwiedzając nowe miejsca w Polsce, jak i podczas wycieczek za granicę, próbujemy nowych dań, które stają się częścią wspomnień naszych wyjazdów. Dzięki nowym smakom Fix VEGETA Natur, szybko i wygodnie przygotujesz w swojej kuchni pyszną meksykańską tortillę, chili con carne lub przyrządzisz kurczaka po chińsku. Do grona nowości dołączył również Fix VEGETA NATUR gulasz, który można przygotować w wersji mięsnej – z kurczakiem lub w wersji wegetariańskiej – z grzybami.

Fix VEGETA Natur wyprodukowane są z naturalnych składników. Nie zawierają glutaminianu sodu oraz sztucznych barwników i aromatów.

Nowe smaki Fix VEGETA Natur:

•    Fix VEGETA Natur Chili Con Carne;
•    Fix VEGETA Natur Tortilla meksykańska;
•    Fix VEGETA Natur Stroganoff;
•    Fix VEGETA Natur Kurczak po chińsku, Chicken Wok;
•    Fix VEGETA Natur Gulasz z kurczakiem/z grzybami.Źródło: Podravkatagi: VEGETA Natur Fix , Podravka , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,