Nowości

Słodkie rozpoczęcie roku szkolnego z E.Wedel

Środa, 30 sierpnia 2023
Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. To niezwykle ekscytujący, zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców moment, któremu towarzyszy wiele przygotowań. Oprócz piórnika, zeszytów i podręczników, w tornistrach nie powinno zabraknąć także przekąsek. Te słodkie, przygotowane przez E.Wedel z myślą o nowym roku szkolnym, będą świetną propozycją na deser i zapewnią słodką chwilę przyjemności.
Minionkowa przekąska

Dzięki współpracy E.Wedel z najpopularniejszą, animowaną serią wszechczasów, stworzoną przez Illumination Studio – „Minionki”, w wedlowskim portfolio nie brakuje produktów z wizerunkiem tych kultowych bohaterów. Teraz, z okazji nowego roku szkolnego, do oferty dołączają dwie nowości, które idealnie sprawdzą się w roli słodkiej przekąski. Mowa o wedlowskich batonach. Pierwszy z nich, Banana, to batonik z nadzieniem o smaku bananowym, który dostępny będzie tylko w ramach oferty limitowanej. Do stałej oferty dołączy natomiast Truskawa z nadzieniem o smaku truskawkowym.

Oba warianty wzbogacone zostały o pyszne dodatki, tj. przyjemnie chrupiące chrupki, a także kwaśne drobinki owoców. Takie połączenie tworzy idealną całość pomiędzy owocowym smakiem a delikatną czekoladą. Wyjątkowa kompozycja i dobór dodatków sprawiają, że zarówno Banana, jak i Truskawa to gwarancja słodkiej, multisensorycznej przyjemności. Nowe batony od E.Wedel, niezależnie od wieku dziecka, będą świetnym uzupełnieniem szkolnej „śniadaniówki” każdego ucznia.

Nowe wedlowskie batony na licencji dostępne będą w sprzedaży od końca sierpnia.

cc.JPG

Kultowy smak

Z myślą o konsumentach, którzy preferują tradycyjne smaki i ponadczasowe produkty, marka E.Wedel poleca kultowego wafelka WW. Jego charakterystyczny smak uwielbiany jest przez przedstawicieli wielu pokoleń. Nic dziwnego, ponieważ produkt stanowi połączenie kruchych wafelków przełożonych aksamitnym nadzieniem orzechowym w oryginalnej wedlowskiej czekoladzie mlecznej. Co więcej, to przekąska, którą można łatwo się podzielić. Każdy wafelek składa się bowiem z czterech części. Teraz ten kultowy przysmak dostępny będzie w nowym opakowaniu z odświeżoną szatą graficzną. Choć klasyczny, żółty kolor opakowania pozostał bez zmian, to bardziej widoczny stał się czerwony napis „WW”. Na pierwszym planie pojawiła się natomiast wizualizacja przełamanego wafelka. WW dostarcza mnóstwa czekoladowej przyjemności, dlatego tym bardziej warto mieć go ze sobą podczas szkolnej przerwy.

Wafelek WW niezmiennie dostępny jest w szerokiej sprzedaży.

2a.JPG


Źródło: E.Wedel

tagi: E.Wedel , przekąski , słodycze , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,